[ Dr.Bojan @ 26.11.2007. 17:33 ] @
Pozdrav,
imam ovu kameru ali sam izgubio CD za prebacivanje na PC. U upusvu kaze da je to PowerCinema NE for Everio ali nisam ga nasao nigde na netu da skinem. Problem je sto su TOD fajlovi i prilikom promene na drugi format mislim da gubi kvalitet slike. Obzirom da ovde kod nas nema prestavnistvo dali neko ima neku ideju sta bih mogao da uradim.
Probao sam varijantu sa Vegasom ali nista, PowerCinema 5.0, PowerProduction, PowerDVD itd nista. Izgleda da mora bas ovaj program.
Svaka pomoc dobrodosla.

HVALA
[ srdjanm3 @ 07.12.2007. 14:08 ] @
Pozdrav, na zalost ne mogu da ti pomognem oko tvog problema ali ako nemas nista protiv pitao bih te malo oko te kamere....zanimaju me te kamere sa HDD...kako rade...u kom formatu snimaju....jel imaju odma mogucnost neke kompresije i koliko...kakav je kvalitet slike...koja je cena i gde se moze nabaviti

Hvala ti unapred.

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao srdjanm3 dana 07.12.2007. u 15:27 GMT+1]
[ Dr.Bojan @ 08.12.2007. 15:45 ] @
Kamera je extra,
hard disk je 60GB snima u TOD formatu. Rezolucija je 1920x1080 za HDfull. Kod nas je jos uvek nisam video a cena u Nemackoj je oko 1.700eur. Ja sam je uzeo u Hong Kongu i bila je oko 1.00eur. Muka je kada izgubis CD posto kod nas nema prestanistvo pa i glupost moze da te zeza. Sto se tice kamere nemam bas nijednu zamerku, slika je kao kristal cista i u najvecoj rezoluciji kada snimas moze da stane oko 7h.

Pozdrav,
Bojan