[ Dinowsky @ 26.11.2007. 22:46 ] @
E zdravo ljudi! Imam problema sa FL7, a u pitanju to sto kad importujem neki midi fajl
on se ukaze sa svim kanalima, ali kada pustim play on krene ali se necuje.Sad ne znam u cemu je stvar da li treba nesto da se podesi? jer isto mi se desava kada ubacim sam midi out on se necuje, a kada ubacim citav tempplate svi se kanali cuju! sta da radim? unapred hvala!
[ pejatezgaros @ 26.11.2007. 23:01 ] @
meni se to nekada desi na cubaseu i jednostavno ga deinstaliram. Probaj tako. Nekad mi se desi pa moram ici u device manager i sa audio karte prebacim out na asio ful duplex driver.

pozzzzzzzzzzzzzzz
[ Dinowsky @ 27.11.2007. 16:44 ] @
Probao sam i unistall, ali opet ista prica. Da li je to do zvucne karte,device out/in ili sta ne znam ni ja jer sam totalni laik u vezi tih stvari!
[ Vozdovac89 @ 27.11.2007. 19:48 ] @
Ako sam dobro razumeo, ti samo ubacis MIDI fajl (FILE>Import>MIDI File).
U FL-u treba da izaberes svaki instrument posebno (bar ja tako radim), nece sam svirati.
[ Dinowsky @ 27.11.2007. 21:59 ] @
Kada ubacim neki midi on sve kanale prikaze ispisan kada pritisnem play on krene i na piano rool pokazuje sve note ali se zvuk necuje!

[ Vozdovac89 @ 29.11.2007. 13:51 ] @
U FL-u prijavljuje samo informaciju da instrument postoji i lista ga, ali to je samo prazan kanal, koji je imenovan i obojen, a ti treba da ubacis na mesto tog kanala neki instrument koji ti imas na kompu.
[ bluesinga @ 05.12.2007. 15:03 ] @
Options > Midi Settings > (za output bi trebao imati Microsoft MIDI mapper i/ili Microsoft GS Wavetable) igraj se sa Port Number-om sa nekim od ta dva outputa... obicno je "0", a ne "---" .
Meni je to resilo problem... ako sam te dobro razumeo naravno... :)