[ sreckokg @ 27.11.2007. 20:58 ] @
Proveo sam prilicno vremena citajuci po forumima raznorazne karakteristike i misljenja o fiskalnim kasama ali sam i dalje u nedoumici.
Naime planiram da otvorim kiosk(str) za prodaju robe siroke potrosnje. To znaci da cu imati oko 2000 artikala. Takodje mi je bitno da kasa ima mogucnost da se poveze sa racunarom na kome ce se ispisivati/pratiti prodaja i trenutno stanje nekog artikla za odredjeni vremenski period, npr 7 dana. Video sam par kasa koje koje prate zalihe ali sam izvestaj je neupotrebljiv za dalju upotrebu posto se stampa na fislalnoj traci.
Dakle meni treba kasa sa gore navedenim karakteristikama ali takodje sam ogranicen i budzetom, video sam da komtrade kase mogu da rade kao fiskalni printer pa me zanima kako se u praksi pokazao rad, a u tom slucaju mi je potreban i neki program za racunar.
svaki savet je dobrodosao.
[ bakara @ 27.11.2007. 21:33 ] @
Pogledaj i intracom 401 (ili tako nesto), ona je mogla da se poveze sa racunarom...
[ sreckokg @ 28.11.2007. 15:45 ] @
sto se tice interacom kasa problem je sto u Kragujevcu nemaju servis, tj koliko sam se raspitao postoje neka dva servisera ali iskustvo vlasnika kasa koji su ih nosili na opravku nisu bas sjajna.