[ cikaKosta @ 29.11.2007. 07:44 ] @
Postoji li nachin da me safari pita da li hocu da ga zatvorim u sluchaju da imam vishe tabova otvorenih....Ne deshava mi se chesto, ali bash ume da iznervira...zatvaram tabove preko tastature, pa neki put omanem "w" :).
U podesavanjima safarija nema, mora da postoji neka fora...
[ madamov @ 29.11.2007. 09:19 ] @
Ti to još nisi skupio hrabrosti da ponovo apliciraš 10.4.11? Safari 3, koji je u sklopu te nadogradnje, te uvek pita kada imaš otvoren prozor sa dva ili više tabova. Što me ponekad tako nervira. B) Recimo, odlazim if officea kući, izabrao sam shutdown, oblačim jaknu, stavljam torbu na rame, proveravam da li je sve pogašeno, i krećem ka vratima i pogled mi pada na mašinu gde stoji upozorenje da li želim da izađem iz Safarija.
[ cikaKosta @ 29.11.2007. 09:31 ] @
Na zalost, ne verujem da cu stavljati skoro 10.4.11 jer mi je do nove godine svaki dan ceo dan potreban racunar...
Jedino da probam kombo, ne znam....
ali bi mi dobro doslo na ovom safariju kad bih mogao tako neshto da odradim...
[ madamov @ 29.11.2007. 09:52 ] @
Uvek, ali uvek, apliciraj Combo update. Ja tako uvek radim i nikada nisam imao problema sa updejtom.

Što se Safarija 3 tiče, ne znam da li je još aktivan link ka beta verziji Safarija 3 koji je mogao da se instalira na Tiger.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 29.11.2007. 10:07 ] @
Ja stavljao običan update i isto nisam nikad imao problema :D Izgleda Kole da si bio baxuz^2 pa ti se to desilo :)

Anyway, mislim da ti Saft pomaže u tom što ti treba. Mislim da on ima opciju da te pita to za tabove, ali ne mogu da ti proverim, juče sam na obe mašine stavio Leoparda (kakav je to maraton bio! Da nisam išao na posao, stavio bih i 1.1.2 na iPhone..kad je bal, nek je baskenbal:)
[ cikaKosta @ 29.11.2007. 11:10 ] @
Heh...hvala puno :)
Pokushacu sa saftom
[ kondor-n @ 29.11.2007. 11:27 ] @
Safari-Preferences-Tabs-Confirm when closing multiple pages
[ cikaKosta @ 29.11.2007. 11:28 ] @
Ne postoji ta opcija u dvojci.