[ miskovr @ 29.11.2007. 10:56 ] @
E, moja malenkost je čačkala po Word-u nešto, i sada kad selektujem nesto, boja selektovanog dela nije više plava već je crna :'( šmrc
kako da vratim u prvobitno stanje, da kada selektujem deo teksta, boja selektovanog dela bude plava a ne crna?

ljudi, hvala vam unapred :)
[ Ivek33 @ 29.11.2007. 21:25 ] @
Citat:
miskovr: boja selektovanog dela nije više plava već je crna
Vidio sam to u nekim verzijama Office-a ali nisam obraćao pažnju na to sve do ovog tvog posta.
Što si točno radio ( barem približno ), jesi li vršio neki update i slično, gdje si kako ti kažeš "čačkao". Koja je verzija Office-a, je li legalna ? itd itd. Možda će ti netko moći tada više pomoći, ja osobno nemam neka saznanja za taj problem ali uz malo truda i surfanja internetom možda se može riješiti.
I na kraju što te to toliko smeta koja je boja selektiranog teksta važno je da je suprotna od pozadine da vidiš što si selektirao.
[ miskovr @ 30.11.2007. 08:36 ] @
Kao prvo, hvala ti na savetu. Ja se slabo razumem u kompove i sl. pa mi svako "čačkanje" (što namerno, što slučajno) budi napad nervoze hehehe
OK, šalu na stranu, sad ozbiljno. Imam XP (mislim da je iz 2002. godine) i naravno da nije legalna verzija
nisam nešto puno čačkao, već sam sa jednog sajta selektovao neki pasus (tamno-teget pozadina, bela slova) i kad sam to prekopirao u Word-u, slova se nisu videla (beo papir, bela slova....). E onda sam ja selektovao taj deo teksta (koji se nije ni video zbog bele pozadine word-a) i onda sam kliknuo desnim klikom na font, pa u font colour stavio default. I od tada se eto desava ono stosam napisao...
mada, sad kad si mi rekao da pojedine verzije, kada selektuješ, umesto plave boje na koju smo navikli imaju crnu boju, i onoga što si rekao - pa na kraju krajeva i u pravu si - važno je da se razlikuje od pozadine to što se selektuje...
U svakom slučaju, puno ti hvala