[ milosch89 @ 02.12.2007. 22:07 ] @
juce sam kod druga nosio hdd(zbog muzike bio mu je rodjendan) i zvucnu karticu. To smo prikljucivali na negov racunar,
medjutim kada sam danas pokusao da mu povezem racunar monitro jednostavno nije radio(dugme sija kao da je u stand by rezimu), a lampica za hdd je bez prestanka sijala,
dali neko zna o cemu je rec
[ Nenad Vranjanac @ 02.12.2007. 22:15 ] @
to nije do monitora.
proverite sa li ste priilikom cackanja po kompu otkacili ili pomerili neki od kablova sa njegovih hard diskova (ima 2 - jedan je za struju, drugi je za podatke).
[ milosch89 @ 02.12.2007. 22:32 ] @
ma kablove sam nekoliko puta proveravao ali bez efekta. prvo dok nismo skinuli bateriju(mislili smo da je do biosa) racunar kada se ukljuci u struju sam se ukljucuje bez pritiska na dugme na kucistu
[ waikiki @ 03.12.2007. 00:00 ] @
proveri kablove jos jednom. Ne samo na HDD nego i na ploci..
[ waikiki @ 05.12.2007. 19:40 ] @
@milosch89
Slusaj prijatelju. Ako si zapoceo temu, red bi bio i da je zavrsis. Da li si resio problem i ako jesi, kako. Ne zbog tebe, vec zbog drugih koji se nadju u slicnom problemu.
[ milosch89 @ 09.12.2007. 13:23 ] @
pa nisam bio u stanju da odgovorim posto sam kuci samo vikendom, a problem je najverovatnije u grafickoj koja je integrisana i kablove sa proveravao nekoliko puta. samo ne znam kako ce racunar da prepozna ako ja stavim moju graficku posto u biosu ne moze da se podesi(ne radi monitor)

[ vladai @ 10.12.2007. 16:05 ] @
Ma to je do kablova od HDD-a.... Pocupaj kabl iz ploce i HDD-a pa ga opet vrati... Moze da bude, ako je HDD P-ATA, da je jumper-om podesen da bude master a ti ga stavljas na kablu da je slave...
Pozdrav
[ milosch89 @ 14.12.2007. 22:04 ] @
pa ici cu sutra kod njega i pokusacu. imace je stavljen kao master. i ja sumljam na isto jer je mene pre slicna stvar zezala. ali toliko sam puta sve proveravao da mislim da 100 % nije do toga,ali aj da probam jos jednom
[ milosch89 @ 21.12.2007. 09:47 ] @
on je opak odneo u servis i sredili su ga. a rekli su mu da je kao problem u grafickoj bio.
mada cisto sumljam