[ Norther @ 06.12.2007. 20:56 ] @
Imam problem...
Podneo sam zahtev za net (SBB) cini mi se 11 novembra! I posle deset dana nazovem call centar i oni mi kazu da imam tehnicke mogucnosti i da me ceka modem i da jos malo sacekam....ja ono ok sav srecan...
Medjutim niko me ne kontaktira sve do decembra pa ih opet zvrcnem...I gle cuda kazu mi da moj prikljucak nema tehnicke mogucnosti....Ja pitam zbog cega i kazu mi da sam verovatno udaljen od optickog kabla...
I sve bi to pilo vodu da ja nemam vec jedan prikljucak u prizemlju moje Kuce!!!!(koji koristi moj stric)
I kazu mi da ce proveriti jos jednom i ispisu nov nalog i kazu da ih nazovem za 3 dana...
Nazovem i opet mi kazu da nemam mogucnosti... ja opet ponovim moju pricu....i on mi kaze da pozovem za koji dan!

Posto u call centru se vrtim u krug, pitam vas zasto nemam mogucnosti??? Nervira me jer svi u mojoj ulici imaju net!A samo ja nemogu!

Znam za slucaj kada su jednom liku isto to rekli i on uzeo modem od komsije i lepo je mogao da se konektuje na net! sto znaci da je imao tehnicke mogucnosti..


Sta sve moze biti uzrok da nemam tehnicku mogucnost?

Ne verujem da me namerno odjebavaju....mada otkud znam
[ drdrksa @ 12.12.2007. 00:05 ] @
I ja sam imao slicnih problema, ali sam brzo odustao i potrazio Telekom ADSL.

SBB su GOVEDA!
[ Norther @ 14.12.2007. 21:51 ] @
Ma podneo sam zahtev za adsl jos pre 2 meseca.....i cekam...i cekam...cekam....

Znaci niko nezna u cemu je problem....nikome se ovo nije desilo...........

Nemam vise volje da se prepirem sa retardima iz call centra....zadnja sansa...kupicu neki jeftini spliter i prikljuciti komsijin modem i ako bude bilo signala najebacu im se keve!!!!!!!!!!!!!!!!!!da oprostite....