[ golden eye @ 08.12.2007. 01:38 ] @
Zdravom
imam problem pri placanju sa visa electron karticom na wow account menagment strani
kada ukucam u polje verification code ona tri broja xxx na pozadini nakon potpisa izbaca mi gresku
PAYMENT REJECTED
da li neko zna u cemu je problem?
ova kartica postoji na payment opciji wowa ali se odbija naplata.

pozdrav
[ mojo12 @ 08.12.2007. 10:31 ] @
Citat:
golden eye: Zdravom
imam problem pri placanju sa visa electron karticom na wow account menagment strani
kada ukucam u polje verification code ona tri broja xxx na pozadini nakon potpisa izbaca mi gresku
PAYMENT REJECTED
da li neko zna u cemu je problem?
ova kartica postoji na payment opciji wowa ali se odbija naplata.

pozdrav


Iako pise, verovatno ne primaju tu karticu iz Srbije.
[ golden eye @ 08.12.2007. 16:33 ] @
a kaj primaju
Visa Virtuon?
ili mora da budem MasterScard

pozz
[ valeksic @ 08.12.2007. 23:22 ] @
Visa Electron koje bake?

Retko koja banka u Srbiji je omogućila na svojim Visa Electron karticama izvršenje transakcija preko Interneta. Intesina Visa Electron provereno radi pri plaćanju WOW pretplate. Neko mi je rekao da je platio i GoDaddy sa njom (nisam probao).
[ golden eye @ 10.12.2007. 10:19 ] @
Citat:
valeksic: Visa Electron koje bake?

Retko koja banka u Srbiji je omogućila na svojim Visa Electron karticama izvršenje transakcija preko Interneta. Intesina Visa Electron provereno radi pri plaćanju WOW pretplate. Neko mi je rekao da je platio i GoDaddy sa njom (nisam probao).

OTP Banka
[ golden eye @ 18.12.2007. 15:24 ] @
kartica Visa Electron radi na wow-europe.com

case closed
[ shomi276 @ 26.01.2008. 02:48 ] @
Hoces k**** da sa visa elektron uplatis WOW(hoce to ponekad).Imam ja isto taj problem visa el koja je izdata ne moze sluziti za internet kupovinu.Ja imam visa electron i igram isto kao i ti wow preko neta i ne mogu da sa visa elektron uplatim jos pogotovo ako je od societe generale tu tek nemozes.Imas dva nacina prvi je da odes u com trade i kupis game karticu koja je oko 2500 din,a drugi nacin je da odes u Banku Intezu i podneses zahtev za American Express (sto sam ja i uradio).Kartica je i vise nego dobra kupujem sve sto mi se svidi na internetu.Inace kupujem na www.amazon.com odlican sajt.E da zaboravio sam probaj da kliknes na VISA a ne na visa electron.Stvarno je sistem za placanje za wow zajeban totalno.Ja kad preko american express sam uplacivao,uplatio sam tek iz 5-tog puta
[ golden eye @ 26.01.2008. 17:01 ] @
Citat:
shomi276: Hoces k**** da sa visa elektron uplatis WOW(hoce to ponekad).Imam ja isto taj problem visa el koja je izdata ne moze sluziti za internet kupovinu.Ja imam visa electron i igram isto kao i ti wow preko neta i ne mogu da sa visa elektron uplatim jos pogotovo ako je od societe generale tu tek nemozes.Imas dva nacina prvi je da odes u com trade i kupis game karticu koja je oko 2500 din,a drugi nacin je da odes u Banku Intezu i podneses zahtev za American Express (sto sam ja i uradio).Kartica je i vise nego dobra kupujem sve sto mi se svidi na internetu.Inace kupujem na www.amazon.com odlican sajt.E da zaboravio sam probaj da kliknes na VISA a ne na visa electron.Stvarno je sistem za placanje za wow zajeban totalno.Ja kad preko american express sam uplacivao,uplatio sam tek iz 5-tog puta


Sistem placanja radi.
Ja sam platio VisaElectronom transfer.
Banka OTP Bank
Trajalo je 5 min da provere pare u banci.

RADI

Pozz
[ setthedark @ 28.12.2008. 18:39 ] @
Ja imam Visa Electron Vojvodjanske banke , i meni neradi ? Jel neko uspeo da plati sa ovom karticom?
[ golden eye @ 29.12.2008. 17:30 ] @
Citat:
setthedark: Ja imam Visa Electron Vojvodjanske banke , i meni neradi ? Jel neko uspeo da plati sa ovom karticom?


Ja sam nekoliko puta (10>) platio ovom karticom

Kontaktiraj me na licnoj poruci za detalje oko tvog problema