[ mikyy @ 08.12.2007. 19:35 ] @
poz svima!! znaci, napravio sam 3d metak...i sve to...e sad:

1)zanima me kako taj metak ubaciti u avi. formatu ako je moguce .. kao napr...film matrix
2)sve to renderovati i kraj price..

vratio bih se na ovo sto sam prvo naveo..
znaci zanima me kako taj isti metak ubaciti na neki snimak .. metak uradio preko Cineme 4d
kako na primer snimak iz Counter Strike-a .... obican snimak u avi formatu.. u tom snimku ubacim metak sacuvak i to..

to me onako najvise zanima ... i bio sam odusevljen kad sam video u matrixu...

PLS HELP!!!!!!!!!!!!! Hvala unapredd...!! ;)
[ deepwhite @ 09.12.2007. 10:51 ] @
hoces da napravis film sa efektom metka kao u matrix-u?

moras prvo da imas film u koji ubacujes efekat. zatim u odnosu na kameru i polozaj scene u filmu uradis animaciju metka u 3d programu.
zavisno sa kojim jos alatima radis, odlucis da li ces kompletan efekat raditi u 3d programu ili ces dodatno obraditi u nekom softveru za postprodukciju.
uradis animaciju metka, izrenderujes pomesas sve to i voila - matrix. dobijes posao u holivudu i kupis kucu na havajima. zovi na pice kad zavrsis.
[ ripkid @ 09.12.2007. 12:35 ] @
haha svi misle to je tek tako
[ mikyy @ 09.12.2007. 16:08 ] @
kad li cu ja to zavrsiti ehehe
pa ne znam kako je bolje ,, lakse... ja sam mislio ako je moguce da uradim sve to u cinemi ako je moguce...
hvala ti ... moze ovo pomoci..
[ mikyy @ 09.12.2007. 16:12 ] @
ja sam metak zavrsio....e sad bih voleo da u istom tom programu gde sam uradio metak ubacim video jer cu preciznije to odraditi...pa me zanima .. dali uopste to moze da se obican avi. format ili bilo koji moze ubaciti u neki od 3d softwera radi lakseg i preciznijeg rada .... pomocu a.effecta moze to da se uradi ali mnogo komplikovanije .... ja mislim...
help...
[ morder @ 09.12.2007. 17:02 ] @
Probaj sa Combustion ili After effects-om (post produkcija).
[ mikyy @ 10.12.2007. 19:32 ] @
radim na tome .. Hvala..;)