[ eyesearch @ 20.09.2003. 21:34 ] @
matorom sam radio sajt po ko zna koji put i evo konacne verzije.
slike, crtezi, akvareli, grafike, objekti - to je u painting
a dizajn je jos u izradi
komentari (moze i za oboje, sajt i radove ako hocete):

http://www.slobodanjelesijevic.co.yu/
[ Miroslav Strugarevic @ 20.09.2003. 22:05 ] @
Vrlo lep i originalan sajt.. Sviđa mi se..
ALI.. imam par zamerki..

1. Stavi procentažu u loaderu (tipa. loaded 18%), ovako će posetilac sajta znati koliko još treba da čeka..
2. Povećaj veličinu fonta.. Ovako je loše vidljivosti..
3. I ako si u mogućnosti, smanji veličinu prezentacije.. Pošto je nepotrebno koristiti ovoliki prozor..
[ bluesman @ 20.09.2003. 23:20 ] @
Nije lose, ali ja bih na prethodne zamerke (narocito oko citljiosti) dodao jos jednu konceptualnu: Cemu flash kada ti je osim home strane ceo site html? Meni se cini da ti flash (onako kako si ga ti upotrebio) uopste nije potreban.
[ eyesearch @ 20.09.2003. 23:30 ] @
da...
pa taj flash treba da pokaze malo atraktivnosti i zanimljivosti koje mogu da se urade sa ponudjenim materijalom. flash prakticno nema nikakvu ulogu (a kad malo razmislis, koji flash ima neku novu ulogu osim atraktivnosti i novih mogucnosti da sve izgleda zanimljivije). sto se tice velicine slova (u flashu), da i to znam isto, tu sam se razmisljao dosta i za sada je ovako kako jeste... sto se tice preloadera sa %, to sam upravo zamenio u lokalu. ima li jos nesto sto vam smeta ili se cini nelogicnim/nepotrebnim?

hvala na komentarima
[ vezeri @ 21.09.2003. 11:38 ] @
Molim te pazi sta pricas o Flash-u.
[ bluesman @ 21.09.2003. 16:22 ] @
Moja poenta: "ono sto si napravio u flashu mogao si da napravis identicno i u html-u".

Zakljucak: upotreba flasha nije opravdana na tvom sajtu. Znaci, nista nisi dobio na atraktivnosti time sto si uradio u flashu home page.

BTW, flash, a narocito MX je kick-ass ako:
1. znas da ga koristis i,
2. ako imas dobar razlog da ga upotrebis.

Ako nemas oba od navedenih - zaboravi na flash.
[ Lunatic @ 21.09.2003. 20:52 ] @
slazem se sa kritikama+ moja jedna
dugmad imaju isti oblik "hit" frejma kao i sam izgled tako da je dugme aktivno samo ako je mis pozicioniran bas preko linije slova....(jedan pravougaonik u "hit-u" preko slova bi zavrsio poso)
[ eyesearch @ 21.09.2003. 21:50 ] @
hvala svima
upravo menjam jedno po jedno.