[ osmania @ 10.12.2007. 09:59 ] @
Pitanje daj ljudi pitam kako da mda vario sinhronizujem, da mi na comp baci sve sto je na pda kontaktni termini itd,,,
koristio sam activesinc ili kako vec nista nisam skontao kako da sto sinhrozujem tako da vratim sve sto sam stavio na comp da stavim na mobilni,,, imate li kakvih ideja...
ilikakvog softwera
hvala puno
osa
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 10.12.2007. 10:43 ] @
Pa ActiveSync je najlogičniji izbor ako koristiš Outlook i PDA.
Pošto ne kažeš tačno u čemu je problem, osim da nisi skontao kako to radi, jedini predlog je da pročitaš uputstvo/help programa, pa da na primerima vidiš kako se sinkuje preko ActiveSynca. Tu je i YouTube, i tamo sigurno ima tutorijal klipova.
[ osmania @ 10.12.2007. 21:33 ] @
treba mi program koji ce mi da snimi na pc sve sto mi je vrijedno na mobitelu tako reci na MDA Variu,
kontakte kalendar notice sve i da kasnije kad promijenim tel da ne moram kucati imana i broj tel nego samo da mi pc prebaci znas li kakav prog koji to super radi i da je free ili... moze drugacije
hvala puno
osa
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 10.12.2007. 21:56 ] @
Da, znam zašto ti treba, zato ti i kažem da ti je ActiveSync najlogičniji izbor. Free je i najbolje kompatibilan sa sistemom, a odradiće ti čuvanje svih kontakata, kalendara i sl, a sve ćeš ih kasnije moći prebaciti na novi PDA. Ili, probaj zyb.com, sajt za online backup..oni rade backup imenika, ali možda od skora mogu i kalendar sa podsetnicima.