[ kelja @ 11.12.2007. 10:50 ] @
Elem, pucajte, a ja cu pobeci sa casa...

http://www.sinisake.com

Ne morate citati text, u pitanju je samo 'placeholder' varijanta, dok ne dodje nesto smislenije i barem gramaticki ispravnije...forma ne radi, turicu php kod kasnije...
Takodje, u jednoj sekciji("projekti", lol) trebalo bi dodati screenshotove,da se malo ozivi taj deo sajta...
Graficki dizajner je obecao da ce napraviti i fensi ikonice za menu, a trazicu i da odradi neke sitne grafike, da se malo popune praznine...

Kakav dojam ostavlja ovo, onako na prvi pogled?
Da li da odustanem od tamne varijante? (Razmisaljam o jednoj svetloj varijanti, pa da ostavim korisniku mogucnost izbora)

Zaboravih da napomenem - za gledanje preporucujem IE(6,7) . ;-)
[ aceall @ 12.12.2007. 03:50 ] @
Pozdrav Sinisa,

Nije lose al nije po mom ukusu, ja bih mjenjao neke stvari.

Smanjio bih sirinu sajta, povecao margine za tekst na centralnom dijelu. Zatim bih uklonio bijeli 1px borer ali i promjenio nijansu backgrounda da se vidi gdje su ivice sajta. Usitnio bih ovu srafuru u hederu i na glavnom meniju, padding 10px za news boks i lijevo poravnanje.

Preovladava smedja boja, napravio bi malo vise kontrasta.

To su neke sitnice koje su po mom ukusu:)

[ kelja @ 12.12.2007. 12:24 ] @
Zdravo Borise!
Ti si drugi koji je predlozio uklanjanje belog bordera, tako da cu o tome ozbiljno razmisliti.(Hvala i na predlogu za promenu nijanse backgrounda)
U pravu si za news sekciju, turicu tu neki padding.

A glede kontrasta, evo naterao me je dizajner da stavim originalni logo na stranu(zuta boja) pa ce to, uz mozda jos koju sitniju grafiku, doprineti zivosti sajta... :)

Pozdrav!
[ varginjo @ 13.12.2007. 18:36 ] @
Zdravo Sinisa!

Upravo sto je i @aceall napomenuo, kontrast. Mozda malo da dodas svetlije boje, da malo zivne vizuelno.

Druga stvar, to je adsense. Pogotovo sto tek pocinjes, daje utisak da ti je zarada mnogo vaznije od samih
klijenata i usluga koje pruzas.Moje licno misljenje.

[ kelja @ 13.12.2007. 19:27 ] @
Hvala na konstruktivnoj kritici, Atila!

Razmisljam o vizuelnim dodacima koji bi malo oziveli sajt(ja razmisljam, a nadam se da ce dizajner da odradi nesto lepo:)).
A glede adsense-a... vidi, ovaj sajt je zapravo, izmedju ostalog, i test - poligon za to. Nikad nisam koristio taj google servis, pa reko' da probam. A nadam se da nije previse indiskretna pozicija (dno strane, desno) i da ne iritira.

Pazi, ovo je nastalo pre svega sa namerom da na jednom mestu imam linkove ka ''projektima'', pa da pri bid-ovanju za kojekakve poslice ne moram da stavljam 5-6 linkova, nego jedan.(Mnogo brze i lakse).

Pozdrav!