[ dukenukem @ 07.10.2001. 04:38 ] @
prilikom koriscenja photoshopa ili acdsee-a, veoma cesto izleti "insufficient quota", ili jednostavno pomru mrezni diskovi. ne mora cak ni lan - crkne mi i kod kuce, npr. nece da se nakaci na net (opet "insufficient...").

inace, problem nema veze sa serverom - prvo, quota nije ni setovana, a desavalo se to i dok je mreza radila pod nt4 serverom, dakle ima veze sa samim win2k.

ima li neko ideju, koji je q*c to?
[ Gajusbonus @ 12.10.2001. 13:20 ] @
Citat:
dukenukem je napisao:
prilikom koriscenja photoshopa ili acdsee-a, veoma cesto izleti "insufficient quota", ili jednostavno pomru mrezni diskovi. ne mora cak ni lan - crkne mi i kod kuce, npr. nece da se nakaci na net (opet "insufficient...").

inace, problem nema veze sa serverom - prvo, quota nije ni setovana, a desavalo se to i dok je mreza radila pod nt4 serverom, dakle ima veze sa samim win2k.

ima li neko ideju, koji je q*c to?


Probaj SP1 + SP2 i da povecas Swap file , takodje prebaci u Photoshopu prvi skrech disk na disk sa min 300MB preostora
[ dukenukem @ 16.10.2001. 00:02 ] @
imam sp1 (parne packove izbegavam) - a problem je sto se isto desava i sa acdsee (dakle nije kriv photoshop).
[ m r v a @ 16.10.2001. 00:20 ] @
Citat:
dukenukem je napisao:
parne packove izbegavam


L;)) .... Čuo sam da ljudi izbegavaju parne kernele, ali service packove NIKAD ...
.....hehe ... zbog čega čoeče ??
[ dukenukem @ 17.10.2001. 01:53 ] @
Citat:
m r v a je napisao:
Citat:
dukenukem je napisao:
parne packove izbegavam


L;)) .... Čuo sam da ljudi izbegavaju parne kernele, ali service packove NIKAD ...
.....hehe ... zbog čega čoeče ??


hehhe... sujeverje, valjda... i negativno iskustvo.
ne secam se sad najbolje kako je bilo pod 3.51, ali su pod 4.0 parni sp bili dreshina
[ random @ 17.10.2001. 03:18 ] @
Istripovao si... Samo je SP6 za NT 4 sadržao bug, koji je nedelju dana kasnije ispravljen i ceo SP zamenjen, tako da je poslednji SP za NT 4 SP6a...

Kod mene win2k/SP2 fercera magistralno. Kao što je fercerao i NT 4 sa SP4, SP5 i SP6a...
[ dukenukem @ 17.10.2001. 20:17 ] @
kazem, i sujeverje...
[btw. 5 je neparan broj :)]
ali ne odgovori niko? garantujem da sp2 nece nista izleciti...
[ BrainBug @ 04.12.2001. 09:46 ] @
Prebaci page-file na neku drugu particiju....to isto uradi i sa aplikacijama koje imaju skrech fajlove!
Pomenuo si mrezne diskove....mozda ipak imas chekirano disk quotas!