[ ducka @ 23.09.2003. 14:24 ] @
Da li bi neko mogao da me uputi na neki sajt na kome imaju da se skinu tutorijali za Dreamweaver mx?Naime,imam probleme sa tabelama.Raspored slicica mi ne ide bas najbolje,posto ne znam kako da stavim jednu slicicu a da pri tome ne pomerim neku drugu pored nje.Nemam pojma sta da radim.Ucim iz Mikro knjige Dreamweaver mx,za sada mi dobro ide ali ovaj trip nikako da prebrodim.
Unapred zahvalan JA.
[ Nikola Denić @ 23.09.2003. 19:48 ] @
Citat:
ducka:
Da li bi neko mogao da me uputi na neki sajt na kome imaju da se skinu tutorijali za Dreamweaver mx?Naime,imam probleme sa tabelama.Raspored slicica mi ne ide bas najbolje,posto ne znam kako da stavim jednu slicicu a da pri tome ne pomerim neku drugu pored nje.Nemam pojma sta da radim.Ucim iz Mikro knjige Dreamweaver mx,za sada mi dobro ide ali ovaj trip nikako da prebrodim.
Unapred zahvalan JA.


www.7yue.com pass za knjige je isti kao i sajt ..

Srecno .. :)
[ ducka @ 23.09.2003. 21:09 ] @
Brate na kakav si ti mene site poslao.
Ima li ko kakav na engleskom,posto u zadnje vreme ne POLIGLOT-ISHEM!!!
[ Trunks @ 23.09.2003. 23:28 ] @
F1 bi trebao da ti reši dileme, sve je dobro objašnjeno.
[ broker @ 24.09.2003. 11:15 ] @
Ducka, drzi se pravila da svaku slicicu stavis u jednu celiju tabele. Nemoj ih stavljati vise. Moze i tako, ali moras dobro da znas sta radis.
[ ducka @ 24.09.2003. 19:53 ] @
Ma sve je to O.K. ali za standard view ali mene tripuje layout view!!!???
By the way Brokeru I'm from Sevojno.
[ euripyd @ 01.12.2003. 13:32 ] @
Citat:
ducka:Naime,imam probleme sa tabelama.Raspored slicica mi ne ide bas najbolje,posto ne znam kako da stavim jednu slicicu a da pri tome ne pomerim neku drugu pored nje.Nemam pojma sta da radim.


Takav sam i ja imao problem. Pa sam jednostavno presao na GoLive6 i uz pomoc Layout Grids-a resio probleme....
To ti je moj amaterski savet....