[ argonius @ 20.12.2007. 15:51 ] @
Kako u dw uraditi slijedece (i da li se to moze uraditi):

Imam nekoliko htm fileova npr index.htm, slike.htm, video.htm

Uglavnom su sve stranice jednake (mislim na baner, side okvire), osim njihovog centralnog sadrzaja.

Zanima me da li je moguce povezati neke elemente, npr baner na stranici index.htm, sa banerom na stranici slike.htm, tako kad vrsim promjene u dw na baneru unutar index.htm, da se one odraze i na baner unutar ostalih stranica slike.htm, video.htm. Ovo vazi i za ostale elemente stranice koji se ponavljaju na vise razlicitih stranica.

Ovo bi mi uveliko smanjilo posao, jer ne bih morao praviti iste izmjene na svakoj od stranica.
[ nebule @ 20.12.2007. 17:01 ] @
Koliko sam shvatio ti hoćeš da odjednom modifikuješ jedan te isti baner na svim stranicama.Ako je to u pitanju samo novi baner presnimi preko starog i promene će biti na svim stranicama.Napraviš baner i snimiš ga u root folder preko starog banera.
[ Mitrović Srđan @ 20.12.2007. 17:39 ] @
Mozes da napravis timplejt od svog fajla da oznacis delove koje zelis da se ponavljaju na svakoj
stranici ili da koristis neka naprednija resenja (PHP)
[ argonius @ 21.12.2007. 15:29 ] @
Citat:
Mitrović Srđan: Mozes da napravis timplejt od svog fajla da oznacis delove koje zelis da se ponavljaju na svakoj
stranici ili da koristis neka naprednija resenja (PHP)


Template je rijesio problem. Hvala na pomoci!
[ orpheus01 @ 18.05.2008. 20:35 ] @
Kod mene je slican problem samo sa template-om nikako da resim. Recimo, imam vise stranica i kad u template.dwt napravim neku izmenu, idem na update ali nikako da se promene odrade na ostalim stranicama koje su radjene pomocu template-a. Nadam se da sam jasno izneo moj problem, hvala svima koji znaju pomoci!