[ Markoni1 @ 28.12.2007. 18:29 ] @
Naime izlazio sam sa jednom curom citavo leto, fora je u tome sto ne zivimo u istoj zemlji i velika je razdaljina izmedju nas! Dopisivali smo se preko msn-a ali nekako smo se udaljili jedno od drugog malo smo se i posvadjali ali sve se vratilo u normalu(bila me je blokirala jednom na msnu ali me je odblokirala), ipak se ne cujemo cesto. Pre neki dan smo pricali na msnu sve je bilo lepo itd ali od tada nje nema na msn-u evo vec 4 dana! E sada mene zanima jel ja mogu negde da vidim jel me je blokirala ili ne? koristim msn live 8.1 sa msn plusom i preko njega vidim da me ona ima u svojim kontaktima, ali bi zeleo da znam da li me je blokirala ili ne. Da li postoji neki nacin da se provali da li me je blokirala?? Ne vidim razlog da me je blokirala, mozda je otisla negde pa je nema na kompu (pa se zato ne pojavlnjuje na msnu) ali zelo bi da znam jer ako me tako kulira i zajebava pa blokiracu i izbrisati i ja nju! I nemojte mi davati one razne sajtove jer vecina njih prikazu kontakt kao offline a u stvari kontakt je na liniji!

Jel imao neko slican problem?
[ Danilo Cvjeticanin @ 28.12.2007. 21:04 ] @
Pogledaj ovaj sajt.

http://www.blockstatus.com/msn/stchecker
[ JankoE @ 28.12.2007. 23:58 ] @
Samo vodi racuna kod ovih online provera - stiglo mi je od par mojih kontakata preko MSN-a reklama nesto tipa: proverite da li vas je neko blokirao i slicno.

Kada sam otisao na sajt da proverim o cemu se radi:

traze ti user i pass

e sad ako uneses pass, kao sto su ovi moji uradili, on se lepo uloguje koristeci tvoj nalog i svim tvojim kontaktima posalje poruku koju sam i ja dobio ...

Neki ga smatraju virusom ... Ne znam ni sam kako da na zovem, ali je covek nasao nacin da ispromovise sajt ...



Jedini nacin koji mi pada na pamet: zamoli nekog od prijatelja korisnika MSN-a da doda njen kontakt, smislite neku pricu ... Pa ces videti da li te coolira ... Verujem da ti je ovo vec palo na pame ...

Pozdrav
[ Danilo Cvjeticanin @ 29.12.2007. 08:41 ] @
Da, to ti je najbolje resenje da proveris jesi li blokiran. Jer sajt koji sam dao navodno radi, e sada, ja nisam pokusavao tako da ti ne mogu reci da nije neki "scam" page za hvatanje MSN user-a.
[ Markoni1 @ 29.12.2007. 22:27 ] @
Ovi programi su puni spijuna tako da nisu efektni.

Nista poslao sam njenoj a i mojoj drugarici trojanca skivenog u nekoj novogodisnjoj poruci prihvatila je i pokrenula .exe fajl! Dobio sam sve logove i passove ulogovao se na drugaricin msn ali ova riba je offline nema je ni kod nje na msnu! Logovao sam se na moj msn, a onda shok pojavljuje se i ova riba za koju sam mislio da me je blokirala (posle 4 dana). Nisam 'stalker' ali me zanimalo cisto da vidim!

Hvala vam ipak na pomoci ali najbolji nacin da saznas nesto je koristeci trojance!
[ Danilo Cvjeticanin @ 29.12.2007. 22:36 ] @
Najbolji nacin je da pazis sta pises, jer nikada ne znas ko cita ovaj forum ;) ...
[ Markoni1 @ 30.12.2007. 12:55 ] @
care mala sam ja riba za to :) On traze mnogo vece! A i daleko sam ja odatle!