[ efremovski @ 31.12.2007. 07:52 ] @
Hteo bih da pitam dali neko zna zasto mi u poslednje vreme Corel Draw X3 radi sporo ??? U pocetku je radio OK, medzutim u zadnje vreme, narocito funkcije copy - paste mi rade uzasno sporo ??? Moj PC je solidan: Athlon 64 3500+, 1GB DDR RAM, ATI Radeon X1600 Pro,...
Ne znam u cemu je problem, probao sam sa reinstalacijom Windowsa ali opet isto...
[ NICS @ 07.01.2008. 17:14 ] @
Da li si proverio u Tak Manageru koji ti proces "jede" najvise memorije i da li si koirstio neki program za ciscenje memoriije ili ti jednostavno CD sa Corelom nije u redu
[ gringr @ 10.01.2008. 09:16 ] @
Inače korel ne voli kopiranje pogotovu ako su to veći fajlovi.
Nije do računara.
[ cmucka @ 26.01.2012. 06:52 ] @
Znam da je veoma stara tema, ali imam bas ovakav problem. Dakle kad idem na copy, veoma sporo odradi komandu, kad odem na paste jos sporije iskopira.
Ostale stvari u programu i na racunaru rade kako treba, pa pretpostavljam da se nesto zeznulo u podesavanjima ili slicno.

Uopste nije bitno da li je fajl veliki, da li je obicno slovo ili linija. Racunar mi nije toliko slab, solidan je, a i do sad je 4 godina radilo sve kako treba.
Znam da se corel muci sa velikim fajlovima kad se kopiraju, ali ovde nije to u pitanju.
[ cmucka @ 03.02.2012. 12:09 ] @
Ima li neko odgovor :-(