[ SasaDee @ 02.01.2008. 20:24 ] @
Da li neko moze da okaci dijagram rasporeda konektora ili postavi link ka takvoj informaciji?

Takodje mi treba info da li se kod nas moze kupiti konektor i koliko kosta? Hocu da napravim kabl za povezivanje telefona i auto pojacala pa mi trebaju pre svega konektori za izlaz zvuka a mozda i strujni za punjenje.
[ pun mi kristal servisera @ 02.01.2008. 21:03 ] @
Sto se patis i maltretiras,otidji u malo bolje snabdevenu prodavnicu i trazi da ti daju audio kabel,tako ces ustedeti i vreme i nova (a verovatno i telefon) ! Cena je prava sitnica (par eura)
[ Catch 22 @ 03.01.2008. 02:26 ] @
Ako baš hoćeš da se igraš potraži to što te zanima ovde možda nešto od toga pronađeš...
[ SasaDee @ 03.01.2008. 23:33 ] @
Nisam nasao pinout na ovom linku sto ga je Catch 22 postavio ali ovo sto kristal pomenu je mnogo zanimljivije. Da li tacno znas koje kombinacije kablova i adaptera se prodaju ili jos jednostavnije: informaciju o tim bolje snabdevenim prodavnicama (PP) pa da sam vidim sta nude.

[ pun mi kristal servisera @ 04.01.2008. 08:02 ] @
Hehehe,Sasa odakle si ? Da bi znali da te uputimo (inace svaka prodavnica bi trebalo da ima u svom programu takve kablove,nije ti to nesto nesvakidasnje ili tako nesto).

@all

Ljudi,ajde prvo proverite bilo sta sta postujete (licno ne da fora kao procitali ste negde ili tako nesto) pa onda postujte vas odgovor ! Ovako necete nikome pomoci ! Slanjem bilo kakvih linkova,saveta tipa : "na nekom forumu je neko uspeo".............. !
[ SasaDee @ 04.01.2008. 12:36 ] @
Nemoj da se ljutis :). Nisam skoro kupovao nikakvu opremu za mobline a ranije su kablovi i slicne stvari bili prava retkost i zato sam i pitao za pinout i konektor. Upravo sam se vratio kuci posle trazenja kablova u nekoliko prodavnica i samo sam nasao jedne slusalice tako da mi sad stvarno treba info gde u BG (NBG) moze da se nadje nesto od tih kablova ili adaptera. Ako nemaju nesto sto mi 100% odgovara (a najverovatnije nemaju) opet ce mi trebati pinout.
[ pun mi kristal servisera @ 04.01.2008. 14:49 ] @
Na PP imas sve sta ti treba.Inace bas to sto ti treba imas u svakoj snabdevenijoj prodavnici (covece nije ti to neka retkost) ! To ti je kabel (klasican za povezivanje SE na zvucnike) ne znam mu sada tacnu oznaku ?!
[ Catch 22 @ 05.01.2008. 03:10 ] @
Link koji sam dao je Sony Ericsson-ov zvanični sajt sa "White Papers for developers" dokumentima za skoro sve njihove modele. Tako da ne mislim da spada u kategoriju nevažnih linkova.
E sad to što nijedan dokument tamo nema baš naslov "Pinout for SE W200", a nekoga mrzi da pretražuje celu bazu dokumenata to je druga priča...
Najlakše je očekivati da nam neko drugi servira sve gotovo, jer čitanje je inače poznato kao najteži posao u zemlji Srbiji...
[ SasaDee @ 06.01.2008. 15:51 ] @
Na tome sto zoves nevazan link nema nista za w200. Na pdf-u za w 300 nema pinout.
Kad si vec kod srpskih specijaliteta, onda si sam tipican primer: nije onako kako jeste nego je onako kako ja mislim da jeste. Bolje da se nisi ni javljao na temu.

Sto se tice pinouta, ako nekom zatreba, evo rasporeda, s leva na desno:

1 USB +5V in
2 SP_REF
3 Mic+/AUXIN_L
4 Mic-/AUXIN_R
5 DFMS/SP_L headphone speaker - left
6 DTMS/SP_R headphone speaker - right
7 VIDEO/STB
8 VPPFLASH short to pin 9 for handsfree detection
9 GND
10 CTMS / USB DATA+
11 CFMS / USB DATA-
12 Charge In
[ Catch 22 @ 06.01.2008. 17:51 ] @
Citat:
Catch 22: Ako baš hoćeš da se igraš potraži to što te zanima ovde možda nešto od toga pronađeš...

[ milo dete @ 15.01.2008. 12:27 ] @
http://pinouts.ru