[ MarkoGoblin @ 02.01.2008. 23:13 ] @
Pošto sam primetio da na forumu postoji nekoliko ljudi koji imaju dosta iskustva i znanja u domenu el. gitara i pojačala,interesuje me vaše mišljenje o VOX-u VR-30 R.

U SkyMusic-ku,sam video ovo pojačalo za 200e,mislite li da vredi ove pare?

Takodje,interesuju me vaša iskustva vezana za druga pojačala u domenu do 200e.

Pojačalo bih koristio za "džemovanje" sa drugarima.


[ zeoN_Rider @ 03.01.2008. 11:04 ] @
U toj cenovnoj klasi svi pojacavaci su dobrog i izgleda i kvaliteta, nazalost 99% su sklapani u Kini.

Pogledaj u "Stringeru" Kralja Milutina 31, mislim da su oni jeftiniji, a asortiman je isti ili slicni.

Pozdrav zeoN_Rider
[ MarkoGoblin @ 06.01.2008. 09:26 ] @
Jesi li ga probao/koristio?
[ zeoN_Rider @ 06.01.2008. 11:16 ] @
Koristio sta?

Ja sa skoro svakodnevno u kontaktu sa muzicarima, i znas kako kazu " Koliko para toliko muzike"

Naravno da sam probao vise modela, sve to dobro svira, kao npr Roland Cube 30, on mi je prirastao srcu.

Pozdrav zeoN_Rider
[ kristi1 @ 06.01.2008. 11:53 ] @
Ja sam imao dosta davno vox Ac30 lampas izuzetno dobro pojacalo, a imao sam i gore pomenutog Rolanda. Za 200 eura uzmi nekog fendera ima vidjao sam, samo gledaj da nema one dodatke u smislu ekvilajzera i sl. Samo cisto pojacalo. Kod Fendera znam, zato sto ga je moj prijatelj kupio i prepravio (15W).Izvadio mu je elektroniku komplet, uzeo zvucnik ( kappa 12) i napravio novu kutiju, posto je na kinezima sve osim elektronike sr...e. On je radio bas pojacalo, ali to je isto. Pojacalo ubija na mesto, razlika je fantasticna.
[ MarkoGoblin @ 06.01.2008. 13:42 ] @
Koliko sam razumeo,šta god da uzmem u "kalsi" 200e,neću pogrešiti?

Kao što sam napisao ranije,pojačalo bi trebalo da služi za po kući i "probama" sa "bendom" u vikendici.

Ovo "bend" je vrlo relativno,jer kao što se ljudi pokupe i igraju fudbal jednom u 2-3 nedelje,tako se i mi pokupimo da džemujemo,ništa profesionalnije.

Može li to da podrži ovaj Vox čije ime nosi tema ili neko drugo pojačalo do 200e?

P.S:Hvala na dosadašnjim odgovorima!
[ kristi1 @ 06.01.2008. 17:25 ] @
Moze.