[ dinon @ 03.01.2008. 15:48 ] @
Uradio sam igricu u flash-u i sve je ok radi bez problema. Sad zelim povezati igricu sa php-om, ali nisam bas najbolji u php-u. Ovako sta tocno trebam jeste da uradim hiscore sistem tako da se igraci koji igraju prijave pod svojim username-om i password-om i da nakon zavrsetka pokupi score i postavi na tablescore. Ukoliko neko zna dali tako nesto postoji ili da radi na tome neka mi odgovori. Nisu ni novci problem. pozdrav
[ mindfactor @ 05.01.2008. 15:28 ] @
Naravno da moze, samo treba da povezu varijabile iz AS-a i PHP-a...

Prijavi sta ti treba konkretno ili okaci igru negde da vidim(o) o cemu se radi pa dobijas i konkretne odgovore...
[ dinon @ 22.01.2008. 18:02 ] @
Nasao sam nesto slicno ali sad mi samo treba da se logiraju i da prema username-u ide highscore

Source: http://www.flashkit.com/movies...-Tetri-sectore-10188/index.php

Demo: http://www.websector.de/games/tetris/
[ mindfactor @ 25.01.2008. 20:42 ] @
Ajde...kakav si sa PHP-om ?
[ dinon @ 31.01.2008. 17:48 ] @
Jdnostavnonikakav :)
[ dinon @ 04.02.2008. 19:05 ] @
mindfactor ako mi zelis pomoci javi mi ja ne znam nista od php-a.

hvala
[ dinon @ 11.06.2008. 13:53 ] @
Vidim da niko nema nekog rješenja.

Ovako ako ko ima da bi mogao ovo odraditi neka mi se javi na PP da se dogovorimo za detalje i cijenu ovog sistema.

Pozdrav
[ StarCraft @ 11.06.2008. 21:38 ] @
Hehe i ja imam isti problem. Znam odlicno AS (pravio sam igrice takodje) ali sam sa svime sto ima veze sa online-om totalni duduk. :(

doduse, napravio sam system "rucnog" uploadovanja na net, pa ljudi mogu to da skidaju preko loadVariablesNum(). Mogao bi eventualno to da uradish tako sto bi ti ljudi mejlom slali svoj skor (sifrovan nekako) pa da ga ti onda rucno uploadujesh :P

(kako idiotski) :D

Imam ja jednog ortaka koji se razume u PHP pa sam mu sada prosledio link za ovaj post. Mozda on ima neko reshenje.
[ MOHOK7 @ 13.06.2008. 18:36 ] @
MEDISON Studio team moze odraditi sve sto se tice online :-)
Imam izvrstan tim AS PHP HTML XHTML sve sta vam padne na pamet.
Pozdrav i postovanje s ove strane Alpa
MOHOK