[ davidkovacs2 @ 04.01.2008. 00:42 ] @
LCD monitor mi je musav i nemogu nikako da se resim te prljavstine. S cime je najbolje ocistiti? Probao sam sredstvo namenjeno za brisanje LCD-a, ali nije se pokazalo dobro... ostane musavo... probao sam sredtvo za pranje prozora, sto je donelo najbolje rezultate. Ali problem je u tome da ne znam kakvom krpicom ili s cime da obrisem da bude suvo? Probao sam maramice (papirne), nije dobro, krpa nikako nevalja, a vata takodje ostavi strafte... Ima li neko ideju, ili da mi kaze s cime on "pere" svoj LCD monitor? Hvala vam unapred!
[ kratos3 @ 04.01.2008. 02:08 ] @
probaj magicnom krpom
[ unimatrixn @ 04.01.2008. 10:06 ] @
uzmi pamucnu majicu i malo malo je navlazi.
[ davidkovacs2 @ 04.01.2008. 16:19 ] @
Svi tekstilni materijali zabrljaju... Najbolji je obican cist WC papir & sredstvo za pranje prozora,i deo po deo lepo polako brises... malo obrises pa duvas pa opet malo i tako.. ... A sto je fazon, dok je vlazan monitor, nemojte ga brisati da bude suv od krpe, nego ga malo duvajte da sama ispari ta tecnost .... (2-3sec). I bude kao nov..

Nisam mogao da verujem kako ocisti... da bi ga prvi put video, nebih rekao da je koriscen... Isprobajte ..

[Ovu poruku je menjao davidkovacs2 dana 04.01.2008. u 20:47 GMT+1]
[ Mungos 7 @ 05.01.2008. 11:57 ] @
pa mozete sa nekom finom magicnom krpicom, kao one za naocare, navlaziti vodom i laganim pokretima obrisati
bitno je ne upirati previse po panelu da ne bi izazvali ostecenja
[ HMetal @ 15.01.2012. 19:38 ] @
Ja sa papirnom maramicom navlazenom medicinskim alkoholom, isparava za par sekundi nema sanse da kapne ili da se zavuce gde ne treba a cisti super....