[ Lord_Master @ 05.01.2008. 18:08 ] @
Dakle narode imam sledeci problem,

Kada me neko "cima" telefon mi prikaze unknown caller ID. Tek nakon 2-3 sec. on mi prikaze caller id. To me strasno nervira, ocigledno je neki softverski problem.


Sta mi preporucujete?

[ nmilosev @ 05.01.2008. 18:14 ] @
Je l ti to tako bilo i kad si kupio/dobio uređaj? Ako ne onda bekapuj podatke i uradi Hard Reset (Google is your friend). A ako ti je tako bilo i kad si kupio/dobio uređaj potraži na xda-developers.com neki ROM koji je nastao u domaćoj radinosti ili neki oficijalni apdejt softvera od FS-a.
[ Lord_Master @ 05.01.2008. 18:18 ] @
Jeste tako je bilo. S' tim sto sam ga uzeo preko prijatelja, koji ima isti telefon, samo ga je dobio od firme (MTS-a). On je ubacio najnoviji rom i na oba telefona. (mislim da je do toga).

Gledao sam na xda developers i nisam nasao. Moram malo proguglati.
[ nmilosev @ 06.01.2008. 11:22 ] @
Da sam na tvom mestu svejedno bih uradio Hard Reset, zato što je moguće da je tvoj prijatelj nešto zeznuo. Probaj ništa te ne košta. Ako naletim negde na ROM za tvoj uređaj javiću ti.
[ Lord_Master @ 06.01.2008. 15:15 ] @
Odradio sam ja Hard reset, ali isti problem i dalje ;) ... Tako da je jedino do roma, jel definitivno telefon ne stigne da obradi poziv u roku od 1sec.
[ malimaks @ 02.02.2008. 19:29 ] @
Pozdrav,

nece ti pomoci hard reset. Mislim da je tvoj prijatelj stavio zadnju oficijelnu verziju rom-a,
i posto FS napusta trziste pda to je i zadnja, tako da taj bug ostaje dok ne izadje neoficijelna.
Ta stvar koja te muci je jako dobro poznata i svi koji imaju t830 znaju za nju.
Stvarno steta posto je to dobar uredaj.