[ DuĊĦan @ 07.01.2008. 22:44 ] @
imam problem sa drajverima od bluetootha,radi dva tri dana pa moram ponovo da inst.drajvere.Radi se o MSI bluetooth.da li je dobro sto mi je non stop ukljucen u usb,pa samo iz taskbara(start/stop)bluetoth device
[ sasa022 @ 07.01.2008. 23:42 ] @
Ako taj BT radi sa BlueSoleil softverom probaj par verzija ( potrazi i BlueSoleil 5.x verziju )
[ Catch 22 @ 08.01.2008. 03:11 ] @
Koristim MSI BToes Bluetooth i pre par meseci sam na MSI sajtu nasao drajvere za XP SP2 (sa starijim verzijama ne radi), kao i za Vistu.
Prema prilozenom uputstvu sam prvo deinstalirao sve kompletno vezano za MSI Bluetooth sto je stiglo na pratecem CD-u, a onda sam instalirao te nove drajvere sa njihovog sajta i to radi savrseno. Lepota cele price je sto su drajveri veoma mali (6KB i 12KB). Naravno ovde nije ukljucena ona cela MSI BT aplikacija, ali ti ona u sustini uopste i ne treba.
Pozeljno bi bilo da proveris na sajtu MSI koji ti tacno novi drajveri trebaju (imas tamo i uputstvo kako da identifikujes tvoj "MSI Product")

Kacim ti uz poruku drajvere koje koristim uz napomenu:
XP SP2 je obavezan (starije verzije ne dolaze u obzir!)
Prvo deinstaliraj sve sto vec imas instalirano, a sto je vezano za MSI Bluetooth
[ Julica @ 11.07.2011. 18:08 ] @
Imam Bluetooth USB Dongle 2.0, Model 388. Do sada je radio odlicno, ali od juce nece da se instalira. Pomozite mi da nadjem drajver. Koristim Win 7, 32. Hvala, pozdrav!