[ komsija @ 26.09.2003. 21:02 ] @
Moze li neko od vas da mi tacnije kaze sta se desava sa YUmirc sajtom, jer vec duze vreme nema nista !
Zna li neko nesto jeli ugasen za stalno ili ...
Sta je sa tim ljudima nigde ih nema !!!
[ Demoritus @ 26.09.2003. 22:58 ] @
Ostali su bez hostinga i treba im sponzor, a bice ponovo online cim nadju web hosting i sponzore ... Kao sto se kaze na sajtu:

===========================================
ZATVORENO!
Razlog? Ostali smo bez hostinga.
Ako vjerujete u nas i zelite da nam budete sponzor, zamolio bih Vas da mi se obraite na mail
ili ako ste u mogucnosti da nam pomognete da zakupimo server javite se na mail. Hvala ljepa!


Srdacno, Dragan N. (gagi)
===========================================
[ leka @ 27.09.2003. 00:13 ] @
Verovatno su shvatili da postoji za klasu i po bolji IRC klijent od mIRC-a i digli ruke ... :) - Nema potrebe, jelte, da govorim koji. :)
[ dr ZiDoo @ 27.09.2003. 00:39 ] @
Citat:
leka:
Verovatno su shvatili da postoji za klasu i po bolji IRC klijent od mIRC-a i digli ruke ... :) - Nema potrebe, jelte, da govorim koji. :)


leka, ponekad bas pomislim da te oni iz xchata placaju. Ja koristim XChat ali ga ne guram drugima... ccc...
[ Demoritus @ 27.09.2003. 16:52 ] @
nisu oni shvatili da ima bolji IRC klijent , jer za Windows zaista nema bolji.. Nemojte mesati XCHAT za windows sa mIRCom, tu je velika razlika u grafici (mIRC vodi). Za linux ja opet ne preporucujem xchat, vec bitchx. Nemojte da shvatite ovo licno, ipak o ukusima se ne raspravlja
[ igac @ 27.09.2003. 16:53 ] @
po meni mirc je nezamjenjiv :)
[ gagi @ 29.09.2003. 04:59 ] @
Kao sto je Drag0n rekao, ostali smo bez hosting-a i to je jedini razlog zbog kojega smo trenutno offline

Citat:
Verovatno su shvatili da postoji za klasu i po bolji IRC klijent od mIRC-a i digli ruke ... :)

Shvatili smo da ima mnogo drugih IRC klienta za razne operativne sisteme i da bih mogli da se prosirimo. Promjenili smo ime u Ircologija (Nauka za IRC) i zelimo da se "bavimo" raznim IRC klientim za razne operativne sisteme.


Dobili smo hosting i domain, sto znaci da se vracamo (uskoro) online. Sajt je sav preradjen, dodato par novih funkcija: screenshot, search (po: autoru, download, komentaru, ...), komentari s'ocjenama, top10 (download, ocjene, ...). Sve radi preko PHP i MySQL-a koji je codirao moj drug Confy, koristili smo HTML i CSS standarde jer smo prije imali problema sa raznim browserima. Odradili smo 95% sajta, nikako da sjednom i odradimo jos tih 5%.


"Uskoro ..."
[ kUdtiHaEX @ 01.10.2003. 23:25 ] @
Ne bih da siris vatru...ali xchat je po mom skromnom misljenju bolji od mirca...
[ Born2Kill @ 09.10.2003. 16:34 ] @
moze li neko da mi da ulr ili email od vlasnika tog domaina mogu ja da mu ponudim hosting ........ koji je url uopste ????????
[ Born2Kill @ 09.10.2003. 16:45 ] @
izvinjavam se nisam lepo procitao posto tj nisam procitao do kraja ...... :(
[ weB_KiLeR @ 09.10.2003. 18:17 ] @
Citat:
leka:
Verovatno su shvatili da postoji za klasu i po bolji IRC klijent od mIRC-a i digli ruke ... :) - Nema potrebe, jelte, da govorim koji. :)


Cek jel si ti njihov neki menadzer ili sta vec :))))
Ovaj leka voli vise x-chat od keve i caleta.
Ali ono x-chat je zakon i ja ga koristim :)
[ CONFIQ @ 09.10.2003. 19:06 ] @
Citat:
leka:
Verovatno su shvatili da postoji za klasu i po bolji IRC klijent od mIRC-a i digli ruke ... :) - Nema potrebe, jelte, da govorim koji. :)


Ammm :)

Opet ja i ti oko tog pi*ljivog irc clienta :))

elem, ajde je li ima ljudi koji su raspoloženi da naprave ili da daju ideje za X-Chat deo na ircologija.com-u? tj. uopšte irc world under *nix? leka? :Đ


btw jedino što mi se sviđa kod X-Chat jeste UTF-8 :0
~Say FiQ

[ kUdtiHaEX @ 10.10.2003. 10:13 ] @
Molim da se vratite na temu. AKo zelite da raspravljate o tome koji je IRC klijent najbolji, otvorite drugu temu.