[ miloradn @ 10.01.2008. 15:30 ] @
Moze li nekako free? Ako ne koji servis radi dekodiranje ovih telefona?
[ cybercom @ 10.01.2008. 15:43 ] @
Nemoze free nikako,bilo koji opremljeniji servis ce ti uratiti telefon (zapamti servis,ne prodavnica nakojoj pise "servis") !
[ miloradn @ 12.01.2008. 21:00 ] @
Hvala! Mislio sam da ne gnjavim drugara u servisu jer sam procitao negde da ne moze klasicno - spojis kabal i kliknes na unlock, 'al moracu.
[ skymobile @ 14.01.2008. 17:54 ] @
Moze bez problema, samo zakacis kabal i stisnes unlock, ali soft nije free i nece ni biti, jos duuuuugooooo, a mozda i nikad.
[ Cyber01001 @ 14.01.2008. 18:49 ] @
a sta kad bi ja rekao da imam software? al necu se vise petljati,ipak je to posao za SERVISERE!
[ cybercom @ 14.01.2008. 19:16 ] @
Citat:
Cyber01001: a sta kad bi ja rekao da imam software? al necu se vise petljati,ipak je to posao za SERVISERE!


E sada je dosta decko,ovako da razjasnimo nesto !

1. screenshot sto si napravio je od ROCKER dongla koji sam ja inace RESELER a kolega moderator (Legija) PRODUCENT i proizvodjac
2. Ako imas soft imas i Rocker Dongle
3. POsto nisi majstor kako kazes onda nemas ni gore pomenuti Rocker

Tako da rascistimo stvari ko si i sta si ! (sarlatan koji pokusava da provocira ostale koji se bave ovim poslom profesionalno)

P.S. Za divno cudo SKY ima pomenuti ROCKER (ja sam mu ga prodao) hehehehe
[ Nenad Vranjanac @ 14.01.2008. 20:04 ] @
ne znam, ja sam video da je on pomogao onom momku sa sonyericssonom onomad...
[ cybercom @ 14.01.2008. 20:31 ] @
Neznas Nenad-e,neka tako i ostane,mislim da nije vreme ni mesto za BESPOTREBNE komentare.Defakto je da je decko folirant,da neupotrebljavam grublje reci.Razlog sam opisao u mom prethodnom postu.Rocker dongle je uredjaj namenjen profesionalcima i nije za kucnu upotrebu ! Samim tim decko dokazuje da je folirant time sto kaci screenshot necega sto nije njegovo !
[ Cyber01001 @ 17.01.2008. 16:15 ] @
reko sam da imam software a ne dongle kretenu
[ Cyber01001 @ 17.01.2008. 16:16 ] @
btw. i dongle mogu donjet kuci za 10 min da mi treba.....posto znam tko ga ima
[ cybercom @ 17.01.2008. 16:34 ] @
@Cyber01001

Vidis,ja naprimer se ne skrivam iza moga nick-a (kao ti naprimer).Ono sto si napisao gore me nije uvredilo uopste jer tako nesto moze napisati samo neobrazovana i umisljena osoba poput tebe.Tvoje neumesne i smesne upadice i slicce koje kacis,pa posle pises nekakve gluposti,molim te ? Otkrio si se u startu.Neznanjem i glupostima koje pises vredjas ostale ucesnike foruma (pogresnim i netacnim odgovorima),dovodis ih u zabludu,a na pitanje koja ti postave strucne osobe odgovaras uvredama.A zasto se nebi otkrio,vidis da se ovde oni koji drze do sebe i svoga znanja potpisuju imenom i prezimenom,sa adresom ? Bojis se necega ?

P.S. Inace "majstore" sliku koju si okacio nikako ne moze biti snimljena bez uredjaja,skinuo si je sa drugog foruma i okacio ovde (copy-paste).Program nemozes pokrenuti bez ROCKER-DONGLA ! ( a jos ti je i slicica bajata,poodavno je izasla i novija verzija) ! Molim te nemoj me vise prozivati niti ovde niti bilo gde vise da nebi preslo u nesto drugo !

"reko sam da imam software a ne dongle kretenu" <-- za to se neces lako izvuci ;-)
[ Cyber01001 @ 17.01.2008. 16:47 ] @
imam ga u folderu od chawkizz-a....
[ mrcina @ 18.01.2008. 00:57 ] @
zasto bas sve teme moraju ici u off topic...
nema free, miloradn to vec zna...
@Cyber01001
ne vidim razlog zasto postujes nesto s cim i o cemu nemas pojma,dajes covjeku laznu nadu
pozdrav
[ miloradn @ 22.01.2008. 15:01 ] @
Da zavrsim sa ovim, otkljuca sam telefon free, kod drugara u servisu.