[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.01.2008. 13:51 ] @
$29.95 - 1password
$22.00 - CoverSutra
$40.00 - Cha-Ching
$49.00 - iStopMotion
$12.95 - Awaken
$25.00 - Speed Download
$12.95 - AppZapper
$18.95 - TaskPaper
$29.95 - CSSEdit
$69.00 - Snapz Pro X
$59.00 - Pixelmator
--------
$49 :)

http://www.macheist.com/

Ja koristim AppZapper, Speed Download i ponekad Pixelmator. Cha-Ching demo sam probao, kad bih ga kupio, koristio bih ga. Ovih ostalih ima i freewarea jednako dobrih, ali od viška glava ne boli :)

Jel neko zainteresovan za kupovinu?

Ono što je meni još interesantnije jeste kupovina 3 bandla odjednom, gde se ostvaruje dodatni popust od 33% (faktički, jedan bundle je onda besplatan).

I još jedna lepa stvar je ovo..ako kupujete bundle (ili 3), ispod polja za unos vašeg imena i emaila, imate opciju da poklonite tu novu licencu nekom poznaniku, ukoliko već imate jedan ili više programa iz bandla :)

Jel ima zainteresovanih za kupovinu, pa da uzmemo 3 odjednom?

e, i nisam nigde našao odgovor..da li sada kupljene aplikacije imaju mogućnost apdejtovanja, kad izađu nove verzije ili su zaključane za dalji update.
[ markom @ 11.01.2008. 13:59 ] @
Ja sam kupio prošlogodišnji bundle i uglavnom sve aplikacije imaju update. Makar TextMate radi savršeno. Ostale slabo koristim...

Ovogodišnji bundle ću da pazarim, samo ako postane izvesno da će onaj Snapz da bude otključan, pošto me on jedini zaista zanima.

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.01.2008. 15:09 ] @
Evo i iz drugog izvora dobih potvrdu da sve aplikacije koje se plate imaju mogućnost nadogradnje. Samo poklonjenje budu često zaključane na toj poklonjenoj verziji.

Biće otključan i to prilično brzo, jer se paketi prodaju ko ludi :)
[ Dachaz @ 11.01.2008. 19:20 ] @
'oću i ja.
Eto, ima nas 3... Zar ne? :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 12.01.2008. 22:28 ] @
Ja nisam razumeo da li bi Markom uzimao sa nama, a i ako nije blizu, iskomplikovali bismo plaćanje, ali mi danas MacOS Ljubiša reče da bi i on uzimao (kad se otključa Snapz), tako da nas u svakoj kombinaciji ima troje :)

Anyway, ja čekam Pixelmator :D
[ markom @ 12.01.2008. 22:46 ] @
Šanse nema da se iskombinujemo za plaćanje, tako da ... bez mene. A i čekam Snapz ;-)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 12.01.2008. 23:05 ] @
Haha, da, po geografskoj širini si negde u Polarnom krugu, tako da zaista ništa :)

Pixelmator dolazi posle Snapza, tako da ko god kupuje samnom, čeka mene :P
[ markom @ 15.01.2008. 13:53 ] @
Od juče je sve otključano...

P.S. Ne zaboravi onaj referal, pls :-)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.01.2008. 16:34 ] @
Bez brige, sve sam pripremio za kupovinu, tvoj ref link je iskorišćen, samo još da skontam zašto dobijam

Code:

There was an error processing your order.

*Internal Error


Nije do kartice, čim je internal..doduše, može biti do processing engine-a. Probao sam i iz Opere i iz Safarija. Probaću opet malo kasnije.