[ Johnny_F @ 27.09.2003. 17:46 ] @
Pozdrav svima!!!
Imam neku APAC video kartu (bt878 chipset) i nju sam podesio da radi pod Slackware-om,odnosno Slack(9.0) je pronasao kartu i podesio je po defaultu,stim sto sam ja upisao tuner (Philips PAL iako je napisano na karti VER -D PAL B/G).
E sad...program sa kojim sam pokusao da gledam TV je XawTV.Problem je u tome sto mogu samo da geldam jedan program iako kad skeniram u sell-u on mi pronadje 40-tak frekfencija.Program lista je uvek prazna iako mi u shell-u izlista niz programa doduse kao unknow.
Ajde ako neko ima iskustva sa TV kartama pod Sleck-om nek mi proda neku foru daresim ovaj problem.

P.S Skinuo sam sa LinuxGui foruma Linux General FAQ gde se nalazi objasnjenje za
setovanje BT878 karte,i sve sam uradio po tome i karta ocigledno radi ali nemam programe sem (RTS 2)
[ RiV @ 05.10.2003. 14:12 ] @
Malo bezveze ali imam utisak kao da nisi izlistao sve kanale sa gore dole , jer ima nekoliko fazona odbrojavanja kanala, valjda za Air antenu i za cabal!
Kod mene je prefiks S ispred broja kanala jer mi je kablovska! Ukratko teraj strelicom za gore dole sve dok je moguce mozda ih je nashao ali ti nisi okrenuo ceo krug!