[ bond007bond @ 12.01.2008. 02:02 ] @
zdravo drugari, pazario sam u grčkoj vodofone prepaid broj na kome svakog meseca turaju na kredit po 1.evro(nešto slično mts-u). pa bih da vas zamolim kako da proverim kredit, da li ima neka šifra *???# ili nešto slično.
[ Catch 22 @ 13.01.2008. 00:19 ] @
A da probaš sam da potražiš na njihovom sajtu: Vodafone.gr, pošto ne verujem da je pitanje od interesa za širi krug... mada, ko zna možda još neko ima sličnih iskustava.
:)
[ bond007bond @ 13.01.2008. 00:46 ] @
bio sam na portalu tog broja, ulogovao se preko sms.a koji su mi poslali na toj broj (sam sebe iznenadio), ali o evrićima,kreditu, ništa.

[ Mr One @ 14.01.2008. 21:49 ] @
Ja sam imao Vodafon GR karticu par godina (dok sam letovao tamo) i koliko ja znam nepostoji šifra tj. USSD kod za stanje.
Stanje je moguće proveriti samo putem broja 1252.

Na tom broju možeš da saznaš koliko kredita imaš, koliko je trajao i koštao poslednji poziv obavljen sa tvog broja i do kad moraš da uplatiš kredit.

Tako je bilo do sad, a čini mi se, da je i sad moguće jedino na taj način proveriti stanje.

Da bi bio potpuno siguran možeš da pošalješ mejl korisničkom servisu na sledećoj stranici: http://www.vodafone.gr/live1/p...0110000000&vars=0000000000

Ako ne znaš engleski pošalji im ovo:


Can you please tell me how to check credit balance by USSD code from abroad?

Sincerely,
Ovde stavi svoje ime i prezime :)

[ bond007bond @ 15.01.2008. 17:57 ] @
Hvala puno na obavestenju, kad sam poslao mejl pisala je sledeca poruka "Fp mail ubt Эčeй brpufbleЯ me erйfhčЯb." Ne razumem znacenje i nisam siguran da li je mejl zaista otisao ili je ovo poruka o greski.