[ smilan @ 09.10.2001. 12:02 ] @
Imam par pitanja, i molim brzi odgovor.
napravio sam neku animaciju u Flash-u, i hteo bih da je iskoristim u pravljenju multimedijalnog CD-a. Pitanja:

1) Koji program koristiti za pravljenje multimedijalnih CD- ova, koji moze lako da importuje flash fajlove, i koji naravno nije problematican za savladjivanje...
2) problem koji mi se javlja u startovanju Flash fajla:
Kada ga startujem na svom disku, prvo se ucita prazna slika koja stoji recimo 1 sekund, pa tek onda startuje flash animacija. Probao sam sa funkcijom preload images u java scriptu, ali tada se ucitava beli kvadrat sto mi opet ne resava problem, jel je background flasha u drugoj boji.

Unapred hvala na odgovorima.
Cekam.
Pozdrav!
Milan.
[ dr ZiDoo @ 09.10.2001. 12:21 ] @
E ovako...
Za pravljenje multimedialnih CD-ova ti preporucujem Macromedia Dorector , ali ako si se vec odlucio za flash koristi flashovu opciju Creat Projector ili tkao nesto, uglavno otvoris *.swf iz Flash playera i ides na creat projector ili tako nesto ne znam napamet i on ti napravi *.exe fajl, naravno sa okvirima i tako to.. a ako ti se to ne svidja i oces da pravis nesto drugacije onda malo prodjiraj Flash CD tamo imas fazone za to.. iz VB-a.
[ smilan @ 09.10.2001. 13:13 ] @
Puno hvala na odgovoru, ja sam ipak za Macromedia Director, ali ne znam gde bih mogao da nabavim neku literaturu za taj program (po mogustvu na srpskom)
Pozdrav!
Milan.