[ owim @ 14.01.2008. 21:07 ] @
"Procedura koji ste naveli je izmenjena 25/12/2007. Sada mozete da menjate tarifni profil vise puta u jednom mesecu u okviru dole navedenih tarifnih paketa:

Kompanija Telenor je omogucila svim prepaid korisnicima da vise puta u toku 30 dana izvrse promenu tarifnog paketa. Mogucnost promene postoji u okviru svih tarifnih paketa (Standard, Porodicni, Jedna cena, Moje vreme, Vise price, Prica, Poruke i Posle 4)."

pisac je želeo "jednu cenu", sada bi trebalo da može da je ima. :-)
[ Jbyn4e @ 14.01.2008. 21:28 ] @
Napokon nesto i dobro! Jedan BRAVO za telenor.

Odakle je citat koji si naveo?

[ Slobodan Milivojevic @ 14.01.2008. 22:28 ] @
Potvrdjeno na 9863! Informacija je tacna.
[ MP3MP3 @ 14.01.2008. 22:49 ] @
Tacno je.Korisnici novih tarifnih paketa mogu preci na stare,provereno na portalu "Moj Telenor".
[ bond007bond @ 15.01.2008. 00:05 ] @
Citat:
Jbyn4e: Napokon nesto i dobro! Jedan BRAVO za telenor.

pa naravno kad su uveli za sve tarifne pakete zaokruživanje na minut TAK da su uveli novi lopovluk, to je isto kad lopov ukrade lovu pa ti nešto od te love da za cigare ili žvake, znači telenorov surduk.
[ Emil Ranc @ 15.01.2008. 00:30 ] @
1. Šta to znači da se tarifni profil može menjati "više puta u jednom mesecu". Tri puta, pet puta, deset puta?

2. Da li promena nastupa odmah nakon iniciranja, ili u roku od pola sata, sat, dva, pola dana, dan, dva, tri...?
[ NorthGate @ 15.01.2008. 01:28 ] @
Citat:
MP3MP3: Tacno je.Korisnici novih tarifnih paketa mogu preci na stare,provereno na portalu "Moj Telenor".

Možeš li da postaviš link za svoju informaciju?
Ja nisam uspeo da nadjem to što tvrdiš.
[ owim @ 15.01.2008. 06:13 ] @
Citat:
Možeš li da postaviš link za svoju informaciju?

Citirao sam zvanični odgovor prepaid službe kada sam ih konkretno pitao. Nema linka na sajtu. Preporučujem Jednu cenu i tarifne dodatke svima! :-)
[ MP3MP3 @ 15.01.2008. 10:19 ] @
magic21,moras da se registrujes na portal "MojTelenor".Ukoliko si na nekoj od tarifa : "poruke,prica,posle 4" mozes da se prebacis na starije(jedna cena,moje vreme,vise price).Samo trebas da ides na korisnicki servis/aktivacija usluga/usluge vezane za vas racun/promena tarifnog paketa.Ranije nije bilo moguce preci na stare tarife,sada je moguce.Nemogu da ti dam link jer bi tada imao pristup mom racunu. :-)
[ NorthGate @ 15.01.2008. 13:39 ] @
Citat:
MP3MP3: magic21,moras da se registrujes na portal "MojTelenor".Ukoliko si na nekoj od tarifa : "poruke,prica,posle 4" mozes da se prebacis na starije(jedna cena,moje vreme,vise price).Samo trebas da ides na korisnicki servis/aktivacija usluga/usluge vezane za vas racun/promena tarifnog paketa.Ranije nije bilo moguce preci na stare tarife,sada je moguce.Nemogu da ti dam link jer bi tada imao pristup mom racunu. :-)

Registrovan sam ja od prvog dana,ali nisam našao tu informaciju da kad predješ na novi paket da posle možeš da se vratiš na stari.
Mada su mogli da ubace da korisnik vidi na kom se paketu trenutno nalazi,naručito je dobro za ljude koji češće menjaju pa ne znaju na kom se nalaze.
[ Bockyman @ 20.01.2008. 16:32 ] @
Da li je moguće kupiti npr. paket Priča i promeniti ga u Jednu cenu bez korišćenja kompjutera, tj. da li je moguće registrovati broj u Telenor prodavnicama i odmah promeniti tarifu na licu mesta? I zašto opet ne puste u slobodnu prodaju te starije pakete?
Pozdrav svima!
[ Slobodan Milivojevic @ 20.01.2008. 19:11 ] @
U svakom slucaju mozes da pozoves call centar i promenis tarifu. 9.9din +pdv
[ dakipro @ 22.01.2008. 13:36 ] @
A ja sam iz naslova razumeo da je moguce preci na "stare" stare tarife sa novih (npr na stari dobri mobi junior) :(
[ gojnik @ 23.01.2008. 09:55 ] @
Hehe, a kad je mobi junior bio prepaid. :)
[ moba2007 @ 28.01.2008. 21:37 ] @
Ali smislio je Telenor nacin da to ide njemu u korist. Pri promeni tarife ti naravno obrisu sve tarifne dodatke, inicijalne besplatne poruke, bonus kredit koji je dobiven u okviru promocije 'telenor rodjendan'... Vise pogledajte na http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3285
Ja sam jedan od tih kojem je sve to navedeno obrisano pri promeni tarife :( Za Telenor ne zelim cuti nikad vise u zivotu!
[ Teniser_Serbia @ 04.02.2008. 20:21 ] @
Registrovao sam bratu novi broj pre tri nedelje na portal Moj Telenor. Inace, on je od kupovine broja bio na tarifnom paketu ,,Prica'' . Juce sam na Portalu aktivirao stari tarifni paket Moje Vreme i dobio odgovor sledece sadrzine: ZAHTEV NEUSPEO: PO USMENOM DOGOVORU, PRELAZAK NA TARIFNE PAKETE OMOGUCEN POSLE ISKORISCENJA BONUS KREDITA...

Ne znam u cemu je stvar....?
Google: "Telenor Portal"