[ Swiper @ 15.01.2008. 11:08 ] @
Da li je moguce nekako da se promeni? Tipa, da vidim koliko se procenata šalje i da mi stigne nekako drugačije, ne kao SMS.
Telefon je NOKIA 6670. Jedna od mana toga je kada dobijem neki file za koji nemam sowtware nikako ne mogu da ga sačuvam na telefonu, stoji mi u sms-u i prijavljuje da ne može da ga otvori. Taj file ne mogu niti da prosledim, niti da prebacim na komp. Tj možda može ali ja nisam našao način :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.01.2008. 11:24 ] @
Ne možeš promeniti način primanja, ali možeš kad primiš fajl da mu pristupiš nekim file managerom sa telefona, pa da ga forwarduješ dalje na kompjuter ili drugi telefon (npr. pomoću Xplore-a).

Naravno, tu je i stari primitivniji način..karticu staviš u čitač kartica na kompjuteru i tako pristupiš fajlu :)
[ HelloWorld @ 27.01.2008. 18:35 ] @
Ja za to koristim FExplorer, koji kada se startuje, pokaze particije, inbox, tasks i procese... znaci dodje mu nesto kao total commander + task manager za komp. U tom folderu "inbox" se nalazi sve sto se nalazi u porukama koje se dobiju preko BT, ili preko MMS-a. Iskoristis funkcije Cut+Paste :))) i to je to. Mislim da je skroz jednostavno tako raditi, s obzirom da ni na jednom Symb-u se ne moze bez dodatnih programa nesto tako izvesti. Ima jos programa slicnih FExplorer-u pa progugluj malo. Poz