[ bbot @ 19.01.2008. 08:39 ] @
Od pre par dana, suocen am sa, ne toliko velikim, koliko, iritirajucim problemom. Naime, jako, jako cesto, ton, bez obzira iz kog izvora (programa dolazi), "zakoci" na pola sekunde. Zvuk pri tome je isti kao kad klasican CD "preskace". Skenirao sam ceo comp KAV-om i nisam pronasao nista. Da li je problem do zvucne kartice (integrisana), ili nesto drugo? Hvala!
[ Realistick @ 19.01.2008. 17:32 ] @
Ma jock,moguce da ti fali odredjeni driver za zvuk,to jes za zvucnu ili integrisanu zvucnu karticu,zavisi koju imas,integrisane zvucne kartice brzo gube svoj osecaj i postaju neupotrebljive.ako nije do drivera onda je do hardvera.
[ Binary Mind @ 19.01.2008. 20:46 ] @
Bilo bi od pomoci da vidimo o kakvoj se konfiguraciji radi.
[ Realistick @ 19.01.2008. 21:38 ] @
Naravno i ja kazem,ali ova tema je odredjena po nekim pitanjima,jer problem nije veliki,postoje samo nekoliko resenja(terapija kako ja volim da kazem)

1.Ili je upitanju driver
2.Ili je upitanju sam hardver.
3.Ili virus

Tema zavrsena
Terapija dodeljena.
pozz
[ Binary Mind @ 20.01.2008. 11:27 ] @
Mozda si u pravu, ali mozda i nisi. Desava se i kad EIDE uredjaji rade PIO modu umesto UDMA sto nikako ne mora da znaci da je hardverski problem, nego moze biti i do Windoze. Ima jos slucajeva kada se moze desiti, ali ne bih dalje o tome. Uglavnom sto se tice dijagnoze problema kod racunara nikada ne treba srljati sa zakljuccima.

Pozzz
[ Realistick @ 20.01.2008. 12:00 ] @
Slazem se

Ali nisi pazlivo procitao moju poruku..

Nisam samo rekao da je mozda hardver u pitanju..

pozz



[Ovu poruku je menjao JOJO847 dana 20.01.2008. u 18:02 GMT+1]
[ Binary Mind @ 20.01.2008. 14:25 ] @
Pa ne mora da ima veze ni sa driverima ni sa hardverom vec sa samim operativnim sistemom koji je napravljen tako da u odredjenim trenucima radi neke ne toliko pametne stvari kao npr. kada DVD citac ne moze da procita neki osteceni DVD iz odredjenog broja pokusaja.
[ Realistick @ 20.01.2008. 14:47 ] @
Da,jasno je meni to,ali sam kazes"Pa ne mora da ima veze ni sa driverom ni sa harverom"
Dali si isguran?Nemora da ima veze ni sa operativnim systemom a da je problem npr.u hadveru.
Ti si samo nabrojao jos jednu mogucnos error-a ili problema u ovoj temi.


//edit by JOJO847: Obrisan suvišan citat. Poruka iznad se ne citira u cijelosti!

[Ovu poruku je menjao JOJO847 dana 20.01.2008. u 18:03 GMT+1]
[ Binary Mind @ 20.01.2008. 15:12 ] @
Citat:
Realistick: Naravno i ja kazem,ali ova tema je odredjena po nekim pitanjima,jer problem nije veliki,postoje samo nekoliko resenja(terapija kako ja volim da kazem)

1.Ili je upitanju driver
2.Ili je upitanju sam hardver.
3.Ili virus

Tema zavrsena
Terapija dodeljena.
pozz


Ovo meni lici na zakljucak dok ja ni u jednom svom postu nista nisam zakljucio a u prvom u ovoj temi sam pokusao da izvucem korisne informacije od pokretaca teme da bih mogao da mu pomognem savetima. Tebi sam samo hteo da kazem da ne brzas sa zakljuccima. To je sve sto sam hteo da kazem a ne da se razmenjujem besmislene postove sa tobom. Zbogom haxxxor-u
[ Realistick @ 20.01.2008. 15:28 ] @
Ipak gresis,sta mi mozemo sem toga,da isnosimo zakljucke,niko nebrza..nek mi decko donese kuci komp pa cu
bolje protumaciti problem,ali to tako neide...

Razmisli pa reci
[ Nenad Vranjanac @ 20.01.2008. 16:01 ] @
ajde sad da se malo uozbiljimo. svi postovi koji se ne budu direktno ticali pitanja bice odmah obrisani.
[ Makaveli025 @ 28.06.2008. 18:19 ] @
Ja kad sam reinstalirao Windows sve je bilo ok,Pa opet nakon nekog vremena svaki put kada hocu da snimam nesto u Sound Forge-u Zvuk secka,to mi se desava cesto i kad slusam muziku da se osecaju neke smetnje prilikom pazljivog slusanja.............hmmmmmmmm......!