[ mp3men @ 19.01.2008. 14:35 ] @
Valjda forum ne pogresih.
Eh...razmisljam vec dva dana dali da postavim temu ili ne o ovom odlucio sam da je postavim pa kako god bilo.Procitao sam par postova(tema) od pre i nesto mi je jasno nesto ne.
Sedim i razmisljam celo vreme....Kako da dodjem do placenog banera...?Da li bi bilo pozeljno da kontaktiram preko e mail-a odredjene firme koje imaju slicnu tematiku kao sajt,ili ne?
U jednu ruku dodje mi da posaljem te mailove pa mozda da nesto i bude od toga u drugu ruku mi to govori da nece biti nekog efekta (citaj ode moj e mail u kantu) ako to odradim na ovaj nacin.Ne znam dal' ce uopste iko shvatiti(oglasavaci) za ozbiljno moj e mail i ponudu.Ziv se polomi ljudi mozgajuci sta da radim.

Pa pitam konkretno, vas koji imate sajtove,forume,blogove,portale itd. koji drzite placene banere.Kako i na koji nacin( i dali )ste vi stupili u kontakt sa vlasnicima tih placenih banera ili su oni mozda kontaktirali vas.?Kako srociti e mail za predstavljanje sajta kao i ponudu znam.Voleo vasa misljenja i savete da cujem.

PS.
Posto svi nesto kriju valjda misleci da ce im neko hleba iz usta oteti, ja se nadam da ce mi bar neko iskreno odgovoriti.
Jedino ako ovo pitanje ne spada pod domen "moja poslovna tajna".

Pozzz.
[ Prokleta_Nedelja @ 03.02.2008. 14:25 ] @
Nema tu neke tajnovitosti i niko se ne boji da ces mu uzeti hljeb iz ruku, jednostavno tvoje pitanje pokazuje da slabo citas teme po ovom forumu.

Promovisi i unaprijedi sajt. Sacekaj dok ti posjeta naraste na makar 1.000 unikata dnevno. Po mogucstvu ustanovi profil svojih korisnika (npr anketama na sajtu), tako da znas kog su pretezno pola, godina, interesovanja, obrazovanja itd...

Sa takvim podacima mozes da kontaktiras httpool.co.yu ili neku drugu posrednicku agenciju koja ti moze nabaviti reklame. Mozes i direktno da kontaktiras firme a mozes i da sacekas jer sa tolikom posjetom sigurno ce neko sam da se javi za reklamiranje.

Znaci rasradi sajt, napravi dobru i konstantu posjetu - ostalo dolazi samo po sebi.