[ toxic06 @ 19.01.2008. 16:41 ] @
ne znam da li gresim ili kada ja prebacujem neke vece podatke( tipa 300 400 MB) preko activesync deshava mi se da mi dodje do jedne cetvrtine ida krene opet da ispocetka prebacuje. da li je to zato sto on prvo ide preko rama koji je mali.mesta na kartici imam na pretek 2GB i nervira me to.koristio sam card export II ali neku trayal verziju i sad mi neda nista da uradim ni da instaliram ponovo ni da unistaliram isti.
postoji li neki program koji ce mi direktno na karticu prebacivati nesto slicno card export-u a da je full verzija da mi ne istekne promotivan period pa da moram da jurim nesto drugo posle.
unapred hvala
[ ninjaz @ 19.01.2008. 17:21 ] @
I meni se to desava, ne znam zasto. Imas program WM5torage, on ti radi kao i card export, samo ne podrzava wm2003.
Link: http://www.freewareppc.com/communication/wm5torage.shtml

Mada je najbrza opcija citac kartica.
[ nmilosev @ 19.01.2008. 20:16 ] @
I ja savetujem Card Reader.
[ toxic06 @ 19.01.2008. 21:17 ] @
a da li je ovaj program full ili moram posle serial ili crack da trazim. znam da je citac kartica zakon ali nemam adapter za mini sd ,pa reko dok ga ne kupim da ovako odradim ,a ovaj programcic je potreban npr kada nemas u blizini citac kartica a trebas da brzo neke podatke prebacis,a da ne skidas active sync.
[ ninjaz @ 19.01.2008. 21:21 ] @
Program je besplatan.
[ toxic06 @ 19.01.2008. 23:53 ] @
si ti koristio ovaj program,verovatno radi ali ja odkad zanm za sebe uvek imam problema sa usb i ako imam onu usb hub karticu i dalje mislim da mi dva interna usb-a imaju veze sa ta dva pomocna i da ce raditi kada skinem sve njih hehehe

nashao sam adapter tako da cu sa ovim moci vise dase igram
--------------------------------------------------------------

nevezano za ovo,ali ima veze sa memorijom
ja koristim wm5 i iz dana u dan nalazim mu mane
npr kod 2003 ima klizac kojim kazes da li ces da koristis memoriju (main)za storage ili program sto je super jer namestis klizac sto vise normalno da moze ka program i onda te ne boli glava.
da li je to wm6 popravljeno ili nije i da li ce moj qtek9100 na 200mhz moci da izgrzi to

ja cu ovaj deo da obrisem ako bude smetao smo mi recite

--------------------------------------------------------------
da imam jedan problem imam par programa koji traze nove verzije .net compact framework medjutim ja odem na zvanican sajt windowsa i kada pokusam da instaliram o kaze da ga imam vec,a ja ga imam od visual studia 2005 jer mi je nesto trebao pa da li ima negde da se skine samo cab file da bi to sredio.

i
da li postoji neki program za msn i ostale IM bilo bi najbolje voice call da ima a da mu se podeshava proxy posto na faxu imam wi fi koji je kao nevidljiv tj ne moze da se slucajno uhvati ali kada ga napravis onda se vidi i da bi isao netom moram da imam proxy proxy znam i radi mi opera i IE samo mi jos ostalo ovaj problem da resim.da li ste sretali tako nesto.

i koji je program za upravljanje PC racunara najbolji a da nije komplikovan moze i preko interneta ili preko bt svejedno mi je,a moze i obrnuto sa PC da se upravlja PPC

i ovo cu da obrishem jer nije deo teme
hvala na razumevanju



[Ovu poruku je menjao toxic06 dana 20.01.2008. u 03:35 GMT+1]