[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 19.01.2008. 17:00 ] @
Pre par dana je neko pitao da li za OS X postoji program koji sa Rapidsharea automatski popunjava one captca kodove i skida fajlove. Sad nikako ne mogu da nađem temu u kojoj se to pitali, ali evo programa koji to radi :)

Radi se o jDownloaderu, freeware-u na nemačkom :)

Citat:
It fills out the captchas, downloads the files and searches your clipboard for usable urls.
It supports several hosters through plugins, has an awesome amount of configuration options and is available for free

Programče treba Javu 1.5 ili noviju.

Za one kojima nemački ne ide, evo direktnog linka na RS-u.

http://rapidshare.com/files/78932781/jDownloader_rev578.zip




Nisam sad pri Macu, pa ga ne mogu ni isprobati, ali bi trebalo da radi :)
[ kejkupet @ 19.01.2008. 23:07 ] @
jel ovo radi na windowsu i ako ne radi znas li neki program koji radi, a da nije crypt load koji nesto ne sljaka od danas
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.01.2008. 01:55 ] @
RS je danas zezao, tako da verovatno nije do CL-a. A ovo je Java program, tak oda radi na svakom sistemu koji ima Javu :)
[ kejkupet @ 20.01.2008. 23:38 ] @
hvala ti, isprobacu ga, nadam se da njemu nece smetati novi font koji koristi RS
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 23.01.2008. 00:09 ] @
Meni ne radi :( Prepozna link, server i sve, ali izbaci status: "AGB/TOS not signed".

TOS bi molo da bde Terms Of Service...ali mi to ne govori ništa više :)

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.08.2008. 22:24 ] @
Od pre par dana, od kako su radili update jDownloadera, primetim da mi se krešira posle pola sata, sat, kako ostavim mašinu da radi preko noći. Ugasim samo monitor, međutim sleep mašini stavim na never, a ne šaljem ni diskove da spavaju kad ne rade ništa, međutim jD-a nešto ubije.

Večeras sam se poigrao sa jednom novom forom. Skriptovima sa RapidLeech.com.

Php skriptovi koji skidaju na ili uploaduju sa vašeg servera fajlove sa/na mnogo poznatih hosting sajtova, uključujući i dragi nam Rapidshare :)

Instalacija je jednostavna, svodi se na prebacivanje fajlova na server, chmodovanje foldera i par fajlova na 777, eventualno prilagođavanje .php fajla tako da se pristup stranici ograniči šifrom i to je to :) Fajl se skine sa Rapida, a vi onda punom brzinom sa svog servera.
Ako slučajno imate pristupa većem proju servera, svaki može da skida po jedan fajl :)

Hoće neko da proba to u kombinaciji sa MobileMe? :)