[ Realistick @ 19.01.2008. 23:14 ] @
Kao sam kreator mnogih scripti,zanima me sta kolege misle o ovom zanatu...

*****************
*********
*****
**
*
[ Danilo Cvjeticanin @ 19.01.2008. 23:46 ] @
Ja ne znam kako vi uopste mozete da se nazivate kreatorima? Sta si ti to kreirao? Nisi ti drugar nista kreirao. samo si prepravljao! kreirati i prepravljati druze nije isto! Uzmete neku skriptu koja je napravljena pre par godina, npr Extreme, taj naziv u svim fajlovima promenite u ime vase skripte, prevedete je na srpski i onda ste vi kreatori. Svremena na vreme sa hawkee.com gledate jel ima neki novi addon/snippet i njega ubacite u skriptu. Voleo bih da vidim neke od tvojih kreacija, sam si rekao da si kreator pa me zanima.... Hvala unapred!
[ Realistick @ 20.01.2008. 00:04 ] @
Moracu da te podrzim jer si sasvim upravu,mi bukvalno prepravljamo "krademo gotove sablone drugih scripta"
Nema hleba od toga ali ipak imas neku korist ako znas kako da je iskoristis..
Ja sam napravio hack-scriptu koja je po rejtingu najbolja na sajtu www.yumirc.org
Mozes je naci sa desne strane gde pise TOP DOWNLOADS,tamo je prva
Mada to nije ni vazno...


Citat:
Danilo Cvjeticanin: Ja ne znam kako vi uopste mozete da se nazivate kreatorima? Sta si ti to kreirao? Nisi ti drugar nista kreirao. samo si prepravljao! kreirati i prepravljati druze nije isto! Uzmete neku skriptu koja je napravljena pre par godina, npr Extreme, taj naziv u svim fajlovima promenite u ime vase skripte, prevedete je na srpski i onda ste vi kreatori. Svremena na vreme sa hawkee.com gledate jel ima neki novi addon/snippet i njega ubacite u skriptu. Voleo bih da vidim neke od tvojih kreacija, sam si rekao da si kreator pa me zanima.... Hvala unapred!


U neku ruku i jesmo kreatori jer npr. ja (ne znam za druge)koristim samo sablon scripte koja nema nista na sebi sem obicnih komandi

Nikom se neisplati da prave ceo program kad imaju gotove sablone..
Razmisli...


pozz
[ MladenScekic @ 20.01.2008. 03:17 ] @
Lepo sto si mi se otkrio kao prvo ti si uzeo i klikcao get it na yumirc kako bi ti scripta bila na download listi kao drugo nista ti nisi kreirao nego si uzeo tudje addone ubacio i prepravljao itd... pogledaj noname extreme oni mogu nesto da kazu a ne ti da si kreator i da hvalis scriptu po top koji si sam isklikcao da tije tolko ljudi koristi iha pa ti bi krstaricu zajebao po userima...
[ Danilo Cvjeticanin @ 20.01.2008. 09:32 ] @
Pa vama je sve sablonski, stavljate sablon skripte i prevodite je, stavljate sablon addone i prevodite ih? I? Sve je sablonski i nista nije vase. Kada vidim neku vasu kreaciju, e onda cu vas podrzati a do tada....
[ Realistick @ 20.01.2008. 09:46 ] @
Citat:
MladenScekic: Lepo sto si mi se otkrio kao prvo ti si uzeo i klikcao get it na yumirc kako bi ti scripta bila na download listi kao drugo nista ti nisi kreirao nego si uzeo tudje addone ubacio i prepravljao itd... pogledaj noname extreme oni mogu nesto da kazu a ne ti da si kreator i da hvalis scriptu po top koji si sam isklikcao da tije tolko ljudi koristi iha pa ti bi krstaricu zajebao po userima...


Decko ocito da si ti kreator 100% te scripte exteme pa mi je sad tu kao nesto reklamiras.
Ne bi zeleo da dodje do nekih problema sto se tice ovog foruma i celog sajta,zato ti predlazem da
procitas pravilnik.Kako bi svatio da ne mozes da iznosis cinjenice bez dokaza(informacija mora biti proverena)


Citat:
Lepo sto si mi se otkrio kao prvo ti si uzeo i klikcao get it na yumirc kako bi ti scripta bila na download listi.



To je tvoja teorija i zadrzije za sebe,ovo nije sajt za ovakve prilike..(to bi trebao da zans)


[ MladenScekic @ 19.02.2008. 21:45 ] @
NE samo objasnjavam kako ti je scripta na TOP listu nista vise bice skinuta sa download pa eto tolko o tvom poslu nego me interesovalo ko je taj floder zapravo i eto dodjoh do tebe... @Danilo Cvjeticanin slazem se sa tobom kod nas vecina ne vecina nego skoro svi rapuju tudje addone...
[ Realistick @ 23.02.2008. 12:22 ] @
koj floder?
[ Zoran Milovanovic @ 26.02.2008. 12:10 ] @
Ma ovaj sto sam skida svoju skriptu po 200000x dnevno, no nije vazno :)


Ajd pozzz. I molim te nemoj vise da "kreiras" ni jednu skriptu, verovatno su jako dobre.
[ S.A.K.A.L @ 05.03.2008. 10:05 ] @
Ljudi treba mi pomoc.....Pravim skriptu Sakal Script v.1...uskoro na www.svezaljubav.net..nego...napravio sam zezanciju da kad pokrene neko iskljuci mu komp,ali sada mi treba da to povezem sa skriptom i da li moze kada se poveze ja na primer mogu da diskonektujem nekog korisnika koji koristi moju skriptu ....tj. da sa daljine pokrenem to!?i kako da to izvedem ako mi neko moze pomoci bicu mu zahvalan!!!unapred hvala!
[ Zoran Milovanovic @ 06.03.2008. 17:20 ] @
Ne verujem da ce ti neko odgovoriti, ja cu ti samo reci da moze, i to na mnogo nacina a ti sada razmisljaj.
[ S.A.K.A.L @ 06.03.2008. 18:13 ] @
Pa i ja znam da moze ali kako?ajde ako neko zna zasto nebi reko ?
bem ga
[ S.A.K.A.L @ 08.03.2008. 16:52 ] @
a jel neko zna sta znaci ovo i kako da ispravim???'
Identifier locked in options dialog: $decode (line 3, floodext.dll)
[ Realistick @ 10.03.2008. 18:41 ] @
Pa to uopste nije problem,samo ne znam sta ti imas od toga??

Za takve stvari,neisplatise ni mucnuti glavom,


poz
[ S.A.K.A.L @ 14.03.2008. 00:26 ] @
Realistick ako neznas reci tako. Praviti se da znas nesto a neznas nevodi nigde. ako gresim ispravi me i dokazi! pozzz
[ Realistick @ 15.03.2008. 12:04 ] @
Ja sam postavio ovu temu na kojoj ti pises neke stvari van nje!!
Ajmo sad setnja!!

Zapocni svoju temu "kako da ubacim shutdown u mirc.."hahah pa
kuckaj o cemu oces!

[ Darko Pipic @ 19.03.2008. 13:03 ] @
Pazite malo na ponashanje, opustili ste se previshe...
Shto se tiche vashih skripti, addon-a, nisam ih ni gledao, ali sam 99% siguran da ste samo preradjivali tudji rad. A ovo tvrdim iz prostog razloga shto se niko nije pohvalio da je napravio neshto unikatno ni ovde, ni bilo gde drugo, ako greshim, demantujte :)