[ Kljokljopac @ 21.01.2008. 11:51 ] @
Radi se o sledecem. Ubacim karticu u citac, povezem sa racunarom, kreiram foldere, snimim podatke tipa *.doc, *.jpg, *.mp3. Vratim karticu u HP 6915 i sve to vidi, otvara, pusta itd. Medjutim kad predje u stand by rezim i ja ga ukljucim ponovo on nece da otvori podatke. Vidi foldere, vidi neke fajlove, ali ih ne otvara. Kako bi ih ponovo pokrenuo moram da resetujem uredjaj ili da izvadim i ubacim karticu...i tako u krug. Napomena: podatke koje kopiram u internu memoriju otvara bey problema. Zna li neko o cemu se radi? Je li u pitanju hardver ili softver?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 21.01.2008. 13:00 ] @
Najjednostavnije je da probaš sa drugom karticom, da vidiš da li sa nje normalno otvara fajlove.
[ nmilosev @ 21.01.2008. 13:44 ] @
Je l ti to tako otkad si kupio telefon, ili od skora? Ako je od skora, moguće je da neki program pravi problem. Takođe ovo mi "smrdi" na problem koji sam ja imao sa mojim Axim-om. Jednom kad ti ne bude hteo otvoriti neki fajl, idi u settings>system>memory i vidi koji su procesi aktivni. Iz iskustva znam da Sniper (program za BT Hacking) hoće nekad da pravi problem.

A ako ti je tako otkad si kupio, pravac servis pa nek oni vade oči.

Pozdrav.
[ kevinsugar79 @ 21.01.2008. 14:01 ] @
meni se to redovno desava sa karticom na qtek s200, i ne znam zbog cega,cak kad je sve i formatirano i ocisceno od bilo kakavih programa,zato ja koristim besplatni program storage reader,i on radi posao citaca kartice bez i da je vadim iz uredjaja.
[ Kljokljopac @ 22.01.2008. 20:21 ] @
Desava se od kako sam kupio, ali nesto ga ne bih slao u servis pa da ga drze 15 dana. Cackacu nesto pa ako resim problem javicu. Mozda nekog interesuje.
[ Kljokljopac @ 06.02.2008. 16:03 ] @
zamenio sam karticu i radi ok.