[ leonov @ 23.01.2008. 08:09 ] @
Kako se ubacuju post procesori u bazu SolidCAM-a usput dali neko ima postprocesor za HURCO VMX 24t
Kako mi se cini slabo se ko bavi CAM paketima niko da odgovori na slicne teme.
[ bokicnc @ 17.10.2009. 15:34 ] @
Ja imam postprocesor za hurco vmx24 od solidcam-a ,to ti je gpp.file i mac.file ubacujes u folder solidcam/gpptool.
[ najacnc @ 17.10.2009. 20:18 ] @
To i jeste problem ko da ti odgovori na to pitanje, a pitanje si u prevodu postavio ovako?
Da li neko moze da mi prilagodi Eskimski jezik sa Srpskim, a i drugi da ga razumeju na pr Englezi.
Da te upozorim Vec postoje preko 150 apt programa a svaki apt ima svoj konvertor (posprocesor) koji pretvara APT u G kod, zato postoje na hiljade Cam programa, a svaki od njih je Eskimski jezik za sebe. Cilj Cam programa da isti jezik dovedu na standardni G kod, da bi ga masina prepoznala.
Ne mozes uzimati procesore iz jednog Cam programa I ubacivati u drugi kam program. To je nemoguce.
Zato proizvodjaci Cam programa svaki za sebe ima svoje procesore koje sluze samo za doticni cam program, koji se ne moze ubacivati u tudji cam program, jer nisu kompatibilni.
[ bokicnc @ 27.10.2009. 21:33 ] @
Moras malo da poznajes programiranje uopste pa ti nije problem prilagoditi postprocesor na tvoju masinu.
Naja nije u zivotu sve komplikovano onako kako ti mislis...
[ makaveliz @ 01.12.2009. 19:31 ] @
bokicnc mozes li da mi posaljes postprocessor za hurco od solidcam-a .
[ solidcamx @ 02.03.2012. 17:20 ] @
Javi se na private u vezi postprocesora za hurco ili na [email protected]