[ n1tr0 @ 26.01.2008. 21:10 ] @
Ovako - spojio sam KG130 preko data kabla na USB, ali javlja error - ne prepozna uredjaj.
Problem je sto treba driver koji ne mogu nigde da nadjem. Kopao sam sa Google-om, ali nista.
LG-ov sajt i software na njemu su blago receno ocajni i nema nicega.
Ako neko ima USB driver-e i/ili software(za ovaj ili neki drugi LG-ov model) neka upload-uje pa post-uje link.
[ cybercom @ 27.01.2008. 08:41 ] @
Na LG sajtu imas ama bas sve sta ti treba od drajvera pa nadalje.Mi koristimo iste te drajvere (ali za neke druge stvari ne za 2G modele) Soft imas ovde na forumu procesljaj malo,nemozes dobit sve na tacni !
[ n1tr0 @ 27.01.2008. 11:28 ] @
Pa dobro, sa obzirom da Google ne izbaci nikakav rezultat na es-u vezan za kg130 i da sam vec probao neke od ponudjenih za druge tel i ne rade...
Ako znas covece, zar ti je tesko napisati link. I ja sam ucesnik es-a i retko trazim pomoc povodom necega, vec pomazem drugima, ali pri tom jako retko odgovorim na takav nacin.
Na LG sajtu ima sve?
Jel ti citas moj post???
Citat:
n1tr0: Kopao sam sa Google-om, ali nista.
LG-ov sajt i software na njemu su blago receno ocajni i nema nicega.


Pogledaj ovo:
[ cybercom @ 27.01.2008. 17:19 ] @
Zasto si se nakacio na Kg130,Lg 2g je Lg2g nema veze koja mu je oznaka,arhitektura mu je ista !

P.S. Da ti otvorim pogled .......negledas na dobrom sajtu,pogledaj na LG posvecen samo mobilnim,naprimer LGmobile pa vidi sta ima.Au bre pa nije valda toliko tesko !
[ legija @ 27.01.2008. 17:58 ] @
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD No
EDGE No
3G No
WLAN No
Bluetooth No
Infrared port No
USB No

Prica zavrsena -,))