[ opigss @ 26.01.2008. 23:17 ] @
Kada pokusam da posaljem sms poruku bilo da je u pitanju neko iz imenika ili novi broj, dobijem sledecu poruku i onaj dosadan zvuk: "Cannot recognize one or more recipients or the address is not valid. Would you send the message anyway?" i onda mogu da idem na yes ili no, posle yes, on salje ali me nervira ovo... pa ako neko zna kako da resim ovaj problem, hvala puno...

[ BioSQUAD @ 27.01.2008. 00:38 ] @
Godinu dana koristim Tytn, prvi put vidim ovakvu poruku za sms. Koji ROM koristis? Kako saljes sms, preko imenika ili prvo ides "new sms" posle dodas broj ili kako?
[ opigss @ 28.01.2008. 08:08 ] @
Poruku saljem tako sto idem na new message dok sam u text messages i onda ubacim broj iz imenika ili sam otkucam, i uvek mi postavi ovu poruku pre nego sto posalje sms... tel imam od pre neki dan tako da jos nisam usao u sve cake ali sam pregledao sva podesavanja na telefonu i nigde nema opcija koja bi iskljucila ovo pitanje....

a sto je najgore drug od kog sam ga kupio ga je koristio sigurno pola godine i nije znao da mi kaze kako se ovo gasi... trpeo je ovo pola godine... meni je doslo glave posle nekoliko smsa...
[ BioSQUAD @ 28.01.2008. 15:59 ] @
Probaj od imenika da saljes. Otvori Contacts, pa posle imas tu opciju kad pritisnes na ime: send text mesagge. Ako je opet isto, uradi hard reset najbolje!
[ Wolf11 @ 03.02.2008. 11:50 ] @
I ja imam povremeno problem sa SMS-om, samo za razliku od opigss-a, moj problem je sa primanjem SMS-a. Neke poruke koje su mi upućene nikad ne stignu... Instalacijom WM6 to se dešava ređe ali opet nimalo nije prijatno kad ti poruka nestigne, naročito ako je neka bitna informacija u pitanju. Jedino što mi pada na pamet je da probam sa novom RADIO verzijom. Jel još neko imao ovakvo iskustvo i jel ima neko ideju kako da rešim ovaj problem?
Pozdrav!
[ kevinsugar79 @ 03.02.2008. 14:47 ] @
Svez sam u koriscenju Tytn-a , sa sms -om nemam problem,koristim schapov najnoviji rom , ali nikako ne mogu namestiti MMS za 064,iako koristim ista podesavanja za qtek s200 na kojem rade provereno. Koja ste vi podesavanja koristili?
[ opigss @ 05.02.2008. 10:20 ] @
sto se tice mmsa ja sam na 063 i radi ok, tako da nisam bas od pomoci...
[ nmilosev @ 05.02.2008. 12:55 ] @
Probajte sa VITO SMS-Chat.