[ popacp @ 31.01.2008. 12:18 ] @
Baš bih voleo da vidim komentare i kritike iskusnih fotografa.
[ popacp @ 02.02.2008. 18:49 ] @
...ajde pljujte me malo da znam gde grešim :(
[ Paramecijum @ 03.02.2008. 03:11 ] @
šta reći... sve moguće propuste si napravio: ponudio si malcke fajliće na kojima se jedva šta razaznaje, a i ono što se može reći nije afirmativno: mutno (možda zbog lošeg programa za smanjenje), krivo (verovatno zbog neiskustva, ne pokušavaj da nas ubeđuješ da ti je to namera bila), tamno (ovo možeš da braniš ali meni se ne dopada), previše obično (možda smo se nagledali svega i sačega pa bi nas zadovoljilo da si rešio kvadraturu kruga)...
[ popacp @ 03.02.2008. 09:45 ] @
Da, slike su male zato što na net idem preko dial-upa, pa su kompresovane i... Kako misliš krivo?
...kad si video da je neko drugi slikao pauka obraslog u buđ??? :)
...a dedu kome leptir stoji na desnom ramenu sa naocarama vezanom za kapu rafijom? (jes da je tehnički loša, al nije moglo bolje...)

Šalim se, sviđa mi se da se konačno neko javio da da komentar, pošto sam totalni početnik i volim da čujem šta ne valja. Inače, to su mi uglavnom slike s mora. Evo nešto od juče... u pauzi od učenja, šetnja s društvom...
[ popacp @ 03.02.2008. 14:58 ] @
...aha, skontao sam, valjda. Misliš na kriv horizont u 1. i 3. slici?
[ dzura @ 05.02.2008. 20:40 ] @
Pogledaj moj komentar na Stormov zalazak sunca. Isto vazi i za tebe.
[ popacp @ 06.02.2008. 19:16 ] @
Da, video sam. Hvala :)
Ima tu dosta da se uči, čak još više da se primeni u praksi, jako cenim što izdvajaš vremena da nam pomogneš :) :) :)
[ popacp @ 06.02.2008. 23:31 ] @
Preturao sa po nekim mojim starim fotkama danas...
[ Paramecijum @ 07.02.2008. 19:57 ] @
čoveče, tebi i kada se posreći da naiđeš na zanimljiv prizor, fotkaš ga ofrlje, onako kako si se zadesio. Moraš malo da se pomeraš. saginješ, propinješ, odmeravaš, ne samo da pukneš pa šta bude.