[ valhalla @ 02.10.2003. 23:33 ] @
Nisam bas 100% siguran da li sam potrefio temu...Enivej,citao sam po novinama o skoro-donetom-zakonu i videh da su predvidjene mere za one koji prave viruse,cackaju po tudjim kompovima,kopiraju cdove i prodaju ih i slicno ali me zanima gde je tu prosecan korisnik; da li su divxovi,rezane igre/programi definitivno stavljeni van zakona? Moze li murija da upadne (naravno sa nalogom jer je bas vas komsija izjavio da ste mu onomad narezali Matrix2 i TheTwoTowers), pokupi vam cdove i komp i baci vas u corku na par godina? Dakle,je li kaznjivo i posedovanje?
[ popeye @ 03.10.2003. 00:08 ] @
Ako si rezao diskove komsija Miki, to vise nije samo 'posedovanje', vec umnozavanje.

Ne secam se najbolje detalja, ali bi trebalo da je kazna do 1 godine. Opet, ako si rezao celom bloku i pritom imao coveka koji te snabdevao novim naslovima, onda mu to dodje organizovano sirenje piraterije -> od 3 do 8 god.
[ KCD @ 03.10.2003. 01:41 ] @
Pa kupi racunar
[ valhalla @ 03.10.2003. 08:10 ] @
Rezanje za komsiju sam spomenuo samo kao povod da dobiju nalog...Ono sto me zanima je iskljucivo posedovanje...Znaci 99% ljudi koji imaju komp kod kuce ima da zaglavi na godinu...Sweet!