[ Odisej Bratunac @ 04.02.2008. 13:40 ] @
Ja i dva druga smo uzeli presu za stampanje na majicama, narucili smo je i cekamo da stigne iz francuske. objasnjeno nam je da se sa stampaca stampa na poseban papir, te se sa papira presuje na majicu. ipak, receno nam je da se tim postupkom slabije natpis vidi na pamucnim majicama i da imaju posebne sinteticke. naravno, kod nas se najvise nosa pamuk tako da ta opcija ne dolazi u obzir. molim vas. da li neko ima iskustva da nas uputi, preporuci nam eventualno drugi stampac i da li je mozda taj nedostatak do boje a ne stampaca i procesa, i da nam preporuci tip boja koje bi trazili. ako ko ima iskustva,a vidim da na ovom forumu ima dosta takvih, hvala vam veliko

cedo Republika Srpska
[ devil-666 @ 05.02.2008. 02:17 ] @
iz francuske lel koliko kosta zivo me interesuje?

a kad dajete vec tolike pare kupite mali a4 kater 430e je on i 100e noz za flok, i radide flokom majice...
[ Odisej Bratunac @ 05.02.2008. 10:39 ] @
Ma, ne kosta nista posebno, ali evo mi je cekamo, no covijek nam rece da kada se nanese boja na papir, i prenese na pamuk onda se dosta slabije vidi pa me interesuje da li je to do boje ili je to uobicajena pojava. sto je najinteresantnije, ova majica na kojoj je prenesen papagaj, veoma saren, je strahovito dobro odradjena, ali kao sto rekoh, samo pamuk dolazi u obzir. e fazon slijedeci, sto ja taj cuter u bosni jurim po netu i nemogu da ga nadjem. imali neka oznaka tog katera i njegovo ime?

zahvalni
[ devil-666 @ 06.02.2008. 14:19 ] @
idi na sajt www.difol.net
[ Odisej Bratunac @ 06.02.2008. 19:50 ] @
nasao sam informacije o ovom kateru STARCut 850H. imali neko iskustva sa njim? nije ni skup a nije bas toliko ni mal. dobio sam ponudu od firme everest www.solventprinters.net/cutteri.php
[ Odisej Bratunac @ 10.03.2008. 21:08 ] @
ej, taj kater a4, gdje bih za njega onda mogao naći foliju, jer sam čuo da je njena stanradrna širina 60 cm.
vjerovatno bih je rezao onda tim nožem. i može li mi neko preporučiti papir transfer za crne tkanine, njegov naziv?

POMOOOOOOOOOOOOC!
[ Bloodbath @ 29.08.2008. 03:35 ] @
4jet, Folex...
Ili preko obicnog sitom i plastisolom uradis belu, pospes silikonski lepak u prahu pa pod presu.