[ mrkii @ 04.02.2008. 13:58 ] @
pozdrav,

izvinite ako ponavljam temu ali pretraga mi nije pomogla.

naime, instalirao sam prvi put office 2007 i veoma mi se svideo. medjutim, kad htedoh da kuckam nesto na cirilici nece. otvorim npr. dokument koji sam ranije kucao na cirilici sva slova su u redu tako da zakljucujem da font imam. kad probam nesto da dodam obavezno ide latinica (US). na task baru dole levo pise "english U.S." (office 2003 pise "US" dole desno). kad kliknem na to english US ponudi mi srpski cirilicu i latinicu, ja izaberem, ali kad probam da kucam vrati se istog trenutka na english US. nisam vise pametan.

HELP
PS. u excelu ni nemam da izaberem jezik na taskbaru


jos jedno pitanjce. dosta vremena isprobavam ovaj office i izabrao sam ikonice koje mi najcesce trebaju i postavio ih u QUICK ACCES TASKBAR. da li postoji mogucnost da nekako zapamtim taj raspored i da ga iskoristim posle reinstalacije da ne namestam komande jovo nanovo? nesto kao export i import bookmars u operi.

hvala unapred
[ Jpeca @ 04.02.2008. 14:19 ] @
Iako nije nađeno rešenje za konkretan slučaj pogledaj ovu temu, možda tebi i pomogne http://www.elitesecurity.org/t255086
[ mrkii @ 04.02.2008. 14:36 ] @
@Jpeca

super, pomogao si mi u vezi prvog pitanja. :)
hvala

e sad ostaje ovo drugo. ponovicu:

dosta vremena isprobavam ovaj office i izabrao sam ikonice koje mi najcesce trebaju i postavio ih u QUICK ACCES TASKBAR. da li postoji mogucnost da nekako zapamtim taj raspored i da ga iskoristim posle reinstalacije da ne namestam komande jovo nanovo? nesto kao export i import bookmars u operi.

hvala
[ Jpeca @ 04.02.2008. 16:02 ] @
Podešavanja Quick Access toolbara se snimaju u .qat fajlu za svaku aplikaciju Word, Excel, PowerPoint. Trebalo bi da je na na lokaciji (zavisno od OS itd. ):
C:\documents and settings\{username}\local settings\application data\microsoft\office
Jednostavno sačuvaj ovaj fajl i kopiraj ga nakon ponovne instalacije ili na drugu mašinu.
[ mrkii @ 05.02.2008. 13:53 ] @
nasao sam !!

svaka cast, ko zna zna :)

hvala na pomoci, utrosenom vremenu i trudu,
sve najbolje :)