[ xtraya @ 03.10.2003. 02:35 ] @
a ekipa se samo smeska...kao "LUDO I BRZO"...uskoro....

ma taj SK...u djubre odma...

objektivni su kao RTS1 u slobino vreme...
ili kao PINK prema losem stanju u srbiji sada...



eee a o objektivnosti jos jedan detalj...bas sam se zgranuo:

ima stranica na kojoj se prica o smanjenju cena NET-a...i tu se pricaju razne avioni kamioni EUNET, SC NET,BEOTEL,SEZAM price...

a NI POMENA o najmanjoj ceni net-a na veratu...znaci NI POMENULI nisu cenu kod verata, flat rate i slicno....de smeju da kazu, pa odma bi im ukinuli poprecne veze i free naloge ovi pilicari....

a zato je bitno da eunet ima WEB mail...
pardon...SECURE web mail....JOOOOO COVECEEEEE...secure je ono 21 vek jel?

onako najbitnija stvar na svetu koja na 90% provajdera postoji od kada su poceli sa radom....
[ S a l e @ 03.10.2003. 03:26 ] @
A pa to ti je ili su ti ENTERPRIcE provideri plataili reklamu

p.s. Zar i dalje neko cita to smece?
[ B o j a n @ 03.10.2003. 07:23 ] @
xtraya, a da ti malo o'ladis? tko tebi drma kavez? sk? verat?
chill...
[ Veljko @ 03.10.2003. 08:14 ] @
SK je časopis za nivo znanja "For total idiots"
obični PC Oglasi sa pomalo taksta!

To ti je skoro pa državna firma (Politika a.d.)

Pogledaj o čemu oni pisu:
http://www.sk.co.yu/current/index.html
[ spajder @ 03.10.2003. 08:52 ] @
koliko sam cuo ista prica stoji i u novom digital-u, ali je nisam video.
[ caboom @ 03.10.2003. 13:01 ] @
voleo bih da mi neko skrene paznju na neki strucni domaci ajti casopis...
[ Ser_Zile @ 04.10.2003. 11:32 ] @
Citat:
caboom:
voleo bih da mi neko skrene paznju na neki strucni domaci ajti casopis...


hmm pa to ne postoji.

SK je rupa kao i ostali domaci casopisi.
[ angelos @ 05.10.2003. 14:09 ] @
Pozdrav svima :)
Kupio sam u isto vreme i sk i digital i cini mi se da su tekstovi u nekim delovima identicni.Nemam pojma ko je koga prekopirao?!
[ had @ 05.10.2003. 22:39 ] @
Brate ovde samo postavite nesto na tapet i onda svi mazete govnima...
Zasto neko od vas ne pokusa da napravi casopis o kompjuterima koji nije rupa pa cemo svi da budemo srecni i da ga kupujemo...
Ovaj link za sadrzaj sveta kompjutera je, cini mi se, za broj iz maja posto iz nekog razloga nije updateovan sajt.
Ja nemam nista sa SKom ni sa bilo kojim drugim casopisom, ali ne vidim zasto je toliko los pa svi pljujete po njemu? Sta znaci uopste kad je casopis rupa? Ko jos ocekuje da stekne neko znanje citanjem casopisa... Casopisi su tu da nas informisu i zabave, i to po meni rade sasvim solidno, a ko hoce da nauci nesto morace da kupi knjige i da zavrsi skole...
[ random @ 06.10.2003. 02:04 ] @
Očigledno nisi čitao domaće kompjuterske časopise pre 10-ak godina. Recimo časopis "Računari". Pa čak i SK do jedno 96-e godine.

Recimo u odnosu na tadašnji sadržaj "Računara", ovo što ispunjava većinu današnjih "IT" časopisa je u najmanju ruku smešno, barem meni.
[ xtraya @ 06.10.2003. 03:41 ] @
nekada nije bilo net-a i toliko nacina da saznas nesto kao sada...

nekada su se citali racunari i logovalo na BBS na 2400, gledao polarotor na 3k i slicno...

a onda je sloba ukinuo sankcije...i stigao net u srbiju
[ Aleksandar Marković @ 06.10.2003. 09:54 ] @
Citat:
angelos:
Pozdrav svima :)
Kupio sam u isto vreme i sk i digital i cini mi se da su tekstovi u nekim delovima identicni.Nemam pojma ko je koga prekopirao?!



mozda je autor isti
[ spajder @ 06.10.2003. 15:18 ] @
autor jeste isti
[ Shadow_bg @ 08.10.2003. 19:49 ] @
Danas sam kupio Digital! Ladno su uzeli moju mapu :))) Druga stvar, odakle im informacija za irc.balcan.net kad sam ja naveo servere druge mreze? Zasto nisu uvrstili ES ili bgwireless.net medju linkove?

A clanci su uzasni.
[ Shadow_bg @ 08.10.2003. 19:52 ] @
Jel moze neko da skenira i da mi posalje tekst iz SK?
[ Aleksandar Marković @ 06.11.2003. 15:19 ] @
Citat:
Shadow_bg:
Jel moze neko da skenira i da mi posalje tekst iz SK?


Link
[ broker @ 02.07.2004. 14:14 ] @
Ko sto had rece, ko ima nesto protiv nek prvo pokaze da ume bolje pa tako da stekne autoritet. I meni je preko glave stalne pljuvacine po svemu svacemu sto radi neko drugi.

Kritika je dobra kad je konstruktivna, a ovo se svodi samo na pljuvacinu. Godinama se kukakako nijedan casopis vise nema onu vrednost kao nekada kada smo mi bili mladnji pa sve to gutali, ali niako da neko potegne pa napravi bolje. al kad treba popljuvati, eto ih ko musica.