[ tionisal @ 04.02.2008. 18:43 ] @
Zanima me stvarno kakvo je stanje sto se tice mikrokontrolera, automatike u vezi posla, mislim, ima li posla, para u tome?
Kakav je to posao, gdje se radi, sta se radi...?
Hvala
[ Glogov_Kolac @ 05.02.2008. 08:42 ] @
U nasoj zemlji i ne toliko jer nam je slabo razvijena industrija u kojoj se ovakvi proizvodi najvise koriste.Mozda vise posla ima kod outsourceing-a jer strancima se vise isplati da im srbi pisu softver.Mozda je posao malo porastao zbog fiskalnih kasa ali pitanje je da li ih stvarno projektuju nase firme ili ih samo sklapaju.
[ vladan.jovanovic @ 05.02.2008. 17:27 ] @
Za nisliju - vidi www.dmv.co.yu . Oni koriste mikrokontrolere za sve. Ja tamo poceo :-)
[ korak @ 05.02.2008. 19:01 ] @
Srazmerno industrijskoj moci Srbije, ima posla.
Ja trosim oko 300 kom. mikrokontrolera godisnje u proizvodnji i 20-tak u razvoji.
Planiram da u narednim godinama povecam utrosak mikrokontrolera.

Pozdrav.
[ Struja01 @ 05.02.2008. 21:54 ] @
Citat:
vladan.jovanovic: Za nisliju - vidi www.dmv.co.yu . Oni koriste mikrokontrolere za sve. Ja tamo poceo :-)


Ovo su "Led Displeji" za njih treba izdvojiti puno novca, koliko sam načuo?

Citat:
korak: Srazmerno industrijskoj moci Srbije, ima posla.
Ja trosim oko 300 kom. mikrokontrolera godisnje u proizvodnji i 20-tak u razvoji.
Planiram da u narednim godinama povecam utrosak mikrokontrolera.

Pozdrav.


Ovo je impresivno. Da li biste nam mogli reći čime se bavi vaša firma tj. neki projekat koji ste do sada uradili?
[ korak @ 06.02.2008. 12:32 ] @
U saradnji sa jednom firmom iz Beograda (Beograd je uvek u prednosti na tenderima) radim za Telekom Srbije neke uredjaje. Uskoro ce biti zasiceni sa tim uredjajima, i moram da mislim na nove proizvode.

Pozdrav.