[ anon157690 @ 07.02.2008. 22:27 ] @
Vidim da imaju zanimljivih modela, malo sam poskidao s jutjuba filmiče i ono, ne izgledaju loše ali nisam baš našao neke komentare o njima.
Pogledajte pa prosudite, jedino mi shaker serija nije zanimljiva a sve ostalo dolazi u obzir pre svega view (kad već ova nabavka iPoda ide presporo :)...
link: http://tinyurl.com/2ewqan
[ dusanissimus @ 26.02.2008. 00:28 ] @
ponekad se zakoče, i zakočeni su dok se ne potroši baterija, ili je ne iščupaš, što sa Li-ion baterijama nije slučaj
inače zvuk vrh ostalo vrh
nemaju nikakav DRM i puštaju mp3 bez problema
ja lično odnosno po kući imam e260 i clip 1gb
clip je najtoplija preporuka, ima bolji zvuk i od e260 i od ipod-a (probao)
shaker mije prosto malo glomazan
clip se pravi u po 2 verzije sa 1 i 2 gb i sa i bez radija
radio radi sasvim ok
odlične spravice
verovatno kupujem još jedan clip sa 2 gb samo za mene
i da... ako imaš malo parica dokupi bolje slušalice, vrede svaku paru...preporuka shennheiser, naravno!
slobodno pitaj ako te još nešto interesuje...
[ anon157690 @ 26.02.2008. 21:36 ] @
Eto, nije meni bilo teško pa sam proteklih dana isčitao baš dosta forumskih rasprava o sandiskovim plejerima i prilično sam se razočarao. Prevashodno sam bio zainteresovan za e280 (po preporuci V2) ili View od 8Gb ili čak 16Gb(pod uslovom da se isti dobro pokazao-pozitivni komentari) znači samo veliki kapacitet me interesovao, da sam mogao da nafatam nekako iPod nano 8Gb i usa (znači po normalnoj ceni a ne ovim našim oderem-te cenama) uzeo bi njega ali pošto mi je to još uvek nemoguće preorjentisao sam se na Sanse. Elem, bukvalno je 99% kupaca imalo neki problem sa nekim od pomenutih plejera a ono što je najgore je ta baterija koja je kod svakog 5 primerka tek ispravna (moja procena - cinizam). e280 mi se sviđa zbog velikog kapaciteta i mogućnosti zamene baterije (ne znam kako bi kupio rezervnu ali nema veze, mogućnost postoji) ali mi je i video opcija bitna a tu je već View prilično bolji ALI opet ovaj nema mogućnost zamene baterije a ja ne bi da dajem gotovo 14k dinara za nešto što će trajati nekih 3-4 godine. Lepo je to što uvoznik/distributer daje 2 godine garancije ali sama pomisao da ću morati da se cimam više puta do Beograda zbog zamene plejera poprilično me odbija od kupovine a nije zanemariti ni 500 dindži za povratnu busom do BGa.

Stvarno mi je žao, plejeri su ok i izgledom a i funkcijama ali je previše problema s njima a premalo pozitivnih komentara na netu.
[ dusanissimus @ 26.02.2008. 22:21 ] @
slažem se ALI
zvuk je stvarno DOBAR
sve ostale mane su blede u poređenju
.
[ dusanissimus @ 26.02.2008. 22:23 ] @
slažem se ALI
zvuk je stvarno DOBAR
sve ostale mane su blede u poređenju
.
[ dusanissimus @ 26.02.2008. 22:24 ] @
slažem se ALI
zvuk je stvarno DOBAR
sve ostale mane su blede u poređenju
.
[ Nikolagsi @ 12.03.2008. 18:17 ] @
Imam SANDISK Sansa m250 2GB koji mi se ukocio posle par dana . Naime, kad se bootuje posle flash screen-a se potpuno zakoci i ni vadjenje baterije ne pomaze !!! Kako da sredim ovaj problem ?
[ markosimic @ 23.03.2008. 20:21 ] @
Citat:
Nikolagsi: Imam SANDISK Sansa m250 2GB koji mi se ukocio posle par dana . Naime, kad se bootuje posle flash screen-a se potpuno zakoci i ni vadjenje baterije ne pomaze !!! Kako da sredim ovaj problem ?


Prvo pokusaj da update-ujes svoj firmware
http://www.sandisk.com/Retail/Default.aspx?CatID=1376
uputstvo
http://mp3support.sandisk.com/mp3/updatefirmware.wmv

Ako ti to ne pomogne, zameni ga za drugi.

[ Nikolagsi @ 23.03.2008. 21:50 ] @
Ne vredi. Ne moze da se flashuje kad pc uopste ne vidi player. Inace MP3 nije kupljen u Srbiji tako da na zamenu mogu da zaboravim.
[ markosimic @ 24.03.2008. 22:43 ] @
Pitanja su ti na PM-u