[ 1553040 @ 08.02.2008. 01:12 ] @
Znam ljudi da postoji već milion stvari na ovu temu, ali me zanima striktno na koji način mogu da naplatim svoja potraživanja peko interneta, pošto mi se javlja jako mnogo ljudi da hoće plaćati kreditnim karticama, a ne preko nekog računa.
Inače, vodim posao prodaje muzičkih albuma na svetskom tržištu, u pitanju su srpski pevači i pevačice. Uslovno rečeno, ja sam jedan od preprodavaca ovih licenciranih proizvoda koje mi je odobreno od strane autora.
Molim vas da mi neko objasni da li se mogu prijaviti na neko internte bankarstvo (IZUZETAK PAYPAL i MONEYBOOKERS, jer mi ništa ne znače, takođe i 2CO, pošto se plaća članarina od $49 koje mi ne pada napamet da dajem u napred) sa kojima može lepo da se sarađuje. Takođe, ako neko zna kako se može sklopiti neki ugovor sa nekom od srpskih banaka da se odradi taj seo posla i kakav je software potreban za to?
Znam da vam postavljam brdo pitanja, ali vas molim da mi odgovorite, jer mi je stvarno potrebno.

Unapred Hvala
[ momsab @ 08.02.2008. 02:29 ] @
kad saznas javi nam

ukratko: banke su skoro stidljivo pocele sa procesiranjem platnih kartica preko neta
[ 1553040 @ 08.02.2008. 17:49 ] @
Saznao sam danas mnogo korisnih informacija kako za mene, tako i za vas.
Naizgled, od skoro je i "Erste Bank", čiji sam inače klijent, počela da vrši transakcije preko interneta. Očekujem da mi ljudi sutra u toku dana daju tačne instrukcije na koji način bi moglo da se vrši procesiranje novčanih sredstava preko interneta i ove banke.
Nek mi neko samo kaže gde se mogu naći skripte za internet procesiranje novca?!