[ milanche911 @ 16.02.2008. 17:32 ] @
Nedavno sam kupio q9100 i generalno sam zadovoljan njime... imam samo nekoliko pitanja:
1) da li postoji neki program koji prati protok preko Bluetooth-a?
2) da li postoji neka caka ili program kojim bi mogao da slusam muziku dok mi je telefon na stand by-u (iskljucen ekran)

... a da i jos nesto... koji su po vama najbolji sajtovi za download (pozeljno FREE) aplikacija za njega....

Unapred hvala!!!

[mod] Izmenjen naslov teme. [/mod]

[Ovu poruku je menjao -V-O-Y-A-G-E-R- dana 19.02.2008. u 22:20 GMT+1]
[ nmilosev @ 16.02.2008. 17:46 ] @
1. Pretpostavljam da ti treba da meri koliko podataka uđe/izađe preko BT u konekciji s telefonom (GPRS). Za to ti je najbolji SPB-ov GPRS Monitor (ne obraćaj pažnju na ime, meri sve po redu).
2. Može, imaš dva izbora, oba su besplatna, prvi skini PocketMusic koji ti nudi da isključiš ekran, ili TCPMP u kom isprogramiraš dugme da se isključi ekran (ja ovo koristim).

Imaš temu o besplatnim programima/sajtovima na forumu PDA Uređaji.
[ proximus1212 @ 19.02.2008. 21:04 ] @
Lep pozdrav!

nabavio sam ovaj telefon i po prvi put se susrecem sa windows mobile,pa bih molio ljude dobre volje da mi pomognu da se brze upoznam sa ovim telefonom.

zanima me kako da promenim sta mi stoji na glavnom ekranu,da dodam neki program koji cesto koristim, da obrisem sa desktopa nesto sto nije potrebno da stoji tu i slicno.

dobre i korisne programe,informacije koje bi trebao da znam...

hvala unapred!

Pozdrav!