[ Billy_boy @ 06.10.2003. 17:21 ] @
Kako mogu doznati koja mi je IP adresa (da provjerim radi li proxy) i bi li trebala biti svaki put ista kada sa spajam preko istog proxya (anonym). Ako ne kako mogu znati radi li proxy kao anonym?
[ frenky_online @ 06.10.2003. 17:47 ] @
Citat:
Billy_boy:
Kako mogu doznati koja mi je IP adresa (da provjerim radi li proxy) i bi li trebala biti svaki put ista kada sa spajam preko istog proxya (anonym). Ako ne kako mogu znati radi li proxy kao anonym?


Najlakse ti je da saznas svoju Ip adresu tako sto ces u mircu kucati /dns i nick.Medjutim postoje i sajtovi koji ti otkrivaju IP adresu.Postoje i programi koji ti saznaju adresu (NetCOP)... i ima jos 1000 nacina za otkrivanje IP adrese.
Za cega ceti anonym proxy?
Malo je anonimnih proksija.Vecina njih se tako predstavlja ali u sustini ako oces da radis nesto veliko onda te mogu sa malo truda provaliti.Ako oces prave anonym proxy-je onda mi pisi na email pa cu ti ih poslati
[ igac @ 06.10.2003. 18:29 ] @
a sto jednostavno ne koristis "start->run->ipconfig" ?
[ Billy_boy @ 06.10.2003. 18:39 ] @
Malo zafrkancija sa forumom. Podrzava proxy (na es nemam pristup preko proksija), nista veliko, samo da se ne moze izravno otkriti IP.
Moze li mi netko pojasniti portove?
IPconfig mi stalno ispisuje naizmjenice 2 IP adrese nakon rekonektiranja bez obzira koristim li proxy! Je li to znaci da proxy nije anonym ili sa na stranicama koje ocitaju ip ne prikaze isti kao u IPconfigu?
[ DownBload @ 06.10.2003. 20:45 ] @
Zanimljivo, vise ljudi ne pitaju "Kako otkriti neciju IP adresu" nego "Kako otkriti svoju IP adresu"....pa kud ide taj svijet ;-)
[ BobMarley @ 06.10.2003. 20:50 ] @
Naravno igac se šali , nemožeš sa ipconfig vidjeti da li je proxy anoniman.
Kada si podesis proxy odi na neki site koji ti iščitava IP ... ne znam www.info-x.co.uk je prvo šta mi pada napamet. www.maxmind.com ti isto prikazuje tvoj IP na vrhu stranice, možeš ga i DEMO ispitati/traceovati.

2 words about ports: Smatraj ih kao ulazno izlazne cijevi tvog kompjutera kroz koje teče saobračaj informacija između tvog kompa i interneta/LAN-a/nekih softwera. Svaki kanal ili port ima svoju funkciju npr. 80 (HTTP) port servera koji drži webstranice preko kojeg i gledaš iste a ako očeš recimo da uplodaš nešto na svoju stranice koristiš 21 (FTP) koji ima svoja drukčija pravila razmjene informacija od ostalih portova (svaki port ima svoja pravila i načine komuniciranja) ... ako očeš više odi na google i traži Tutuore o TCP/IP-u
[ BjelaS @ 09.10.2003. 19:41 ] @
Probaj sa SITEom www.grc.com, gde mozes testirati "propustljivost" svog racunara po portovima (ShieldsUp), saznati svoj IP, kao i mnogo toga o portovima.
[ Doc @ 10.10.2003. 21:02 ] @
E možete je pročitati i ispod:



:)
[ MaRaToNcI @ 10.10.2003. 21:47 ] @
prosto :)

http://www.showmyip.com
[ frenky_online @ 22.10.2003. 16:45 ] @
Svoju IP adresu mozes otkriti na 1000000e+10.13 nacina
Najlaksi je da
ako koristis Win dok si konektovan na net odes u M$Dos promt i kucas nslookup
ako koristis Linux onda kucaj dig <hostname>
Prosto ....
[ meldy @ 02.12.2003. 11:51 ] @
Odi na stranicu www.showmyip.com tu ti da adresu i čak i zemlju sustav, preglednik, a ponekad zna pogoditi čak i grad u kojem se spajaš.
[ Marko Martinis @ 12.04.2004. 18:02 ] @
Kako mogu najčakše otkriti tuđu IP adresu?
[ VRKY @ 12.05.2004. 14:43 ] @
Na www.astalavista.com ima jedan program kad ga pokreneš pokaže ti tvoj IP.Samo sam zaboravio kako se zove taj program
[ mustec @ 03.01.2005. 19:51 ] @
Super, dqj mi posalji na mail kako si to otkrio?
[email protected]
[ AQbar El Hatab @ 09.12.2005. 13:29 ] @
Jednostavno odes na // Connexions réseau tu klikas i otvara se prozor tu klikas na konekciju i i otvara se ope prozor ide onda na \\ Propriétes // klikas onda na Support i IP je tu ,,,,, a isto tije naj jednostavni slucaj ides na démarrer ili ver start i ides na exècuter kucas CMD i onda kucas ipconfing /release i ipconfing /renew ,,,, ovako ti ni rodzeni Otac ili Mama nebi objasnili ,,, ;) byee ms.dr.|Lelo|
[ Mister Big Time @ 14.12.2005. 03:54 ] @
myip.dk